Наголос на спорт: полтавські гімназисти обирають активний спосіб життя

У свою чергу, Полтавська міська рада заохочує вибір юних спортсменів. Наприклад, гімназія №31, яка стабільно тримає першість на спортивних змаганнях міста, у 2017 зазнала оновлення. За бюджетні кошти тут осучаснили спортивну залу – зробили капітальний ремонт.

Це 31 гімназія, що у мікрорайоні «Алмазний». Вперше свої двері вона відчинила у 79-ому, тоді ще у статусі школи. 

Наталія Положишник, директор Полтавської гімназії №31

- У вересні 2018 року якраз почнеться реформа, а нам виповниться 40 навчальних років.

Вже 25 років тут викладає Володимир Приходько. Його спеціалізація – спорт. Він – вчитель фізичного виховання.

Володимир Приходько, вчитель фізкультури

- Наша гімназія систематично входить до 5-ки найкращих. Ми виходимо переможцями міських спартакіад.

Фізичне виховання тут – майже цілодобове. З восьмої відкривається спортивний зал, далі там проводять уроки, а після – починають діяти секції: від футболу до волейболу. Зачиняють двері спортивної фортеці надвечір. Така ж історія – і з басейном.

Наталія Положишник, директор Полтавської гімназії №31

- У минулому році нам відкрили басейн. Учні мікрорайонів, які ближче до нас, проходять там уроки з плавання. Вони йдуть і зараз.

Виконані нормативи, численні перемоги – це все знайоме гімназистам. Та серед медалей та грамот є місце й інклюзивному навчанню. Навіть на уроках фізкультури. 

Володимир Приходько, вчитель фізкультури

- В нас 2-3 учня мають інвалідність. Вони звільнені від уроків фізичної культури. Але все-одно вони працюють на уроках, вони нічим не ущемлені. Діти їх сприймають, діти допомагають.

Ярославу – 10. Щодня по 4 години він проводить у спортивній залі. Приваблює хлопця футбол. Наразі він займається у полтавському клубі «Ворскла», але мріє увійти до складу каталонської «Барселони».

Ярослав Двірник, учень Полтавської гімназії №31

- Я люблю займатися спортом: віджиматися, присідати. Для мене спорт – це найкраще заняття.

Комфортні умови для мотивованих дітей. У 2017 році матеріальна база закладу змінилась. Оновили майже все: від стін до вікон. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Відремонтували майже на 1,5 мільйона ось цей спортивний зал. Ми поставили кілька десятків вікон. Вони енергозберігаючі. Ми відремонтували дах у цій школі. Коли діти будуть займатися фізичною культурою в оновленому залі, теплому, сучасному, це перспектива відродження нашого міста і нашої держави. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію