У Полтавській обласній раді пройшов круглий стіл за участю громадських організацій та представників засобів масової інформації, на якому розглядалися перспективи розвитку благодійної організації «Ліка

Функціонує вона 4 роки, і своїм основним завданням вбачає забезпечення членів «каси» якісними медичними послугами та фармацевтичними препаратами.

Основне завдання «Лікарняної каси Полтавщини» – лікувально-діагностичне забезпечення її членів за рахунок накопичених коштів. Гроші витрачають на сплату вартості медикаментів, які замовляє лікарня аптекам, закупівлю засобів медпризначення та медичного обладнання у вигляді безповоротної допомоги для лікарень. Усіх членів «Лікарняної каси» застраховано у київській страховій компанії, що дає можливість лікуватись у медичних закладах столиці. Нині активізує свою діяльність новостворена Асоціація працівників Лікарняних кас України, що сприятиме отриманню членами кас профільної допомоги на території всієї держави. У 2006 році з «Лікарняною касою Полтавщини» співпрацювало 49 лікарень області. Підписано договори з державними закладами Полтави, Кременчука та районних центрів області. Ця робота триває. У найближчих планах – охопити такими послугами 10 відсотків населення регіону.

Стрічка новин