В обласній лікарні імені Скліфосовського – позитивні зміни

Дах тепер не тече, у відділенні нейрохірургії розпочався ремонт, а ще обіцяють нове обладнання. І все це – за сприяння депутатів міської ради від Соціал-демократичної партії та народного депутата Сергія Капліна. На дах витратили 1 млн. 300 тис. грн., і цією сумою повністю покрили видатки на його ремонт, а на відділення нейрохірургії потрібно 25 мільйонів гривень, із яких 7 уже освоєно.

Дах над хірургічним корпусом лікарні імені Скліфосовського не бачив жодного капітального ремонту, хоча йому – вже майже 40 років. 

Влітку він мав зовсім інший вигляд: обшарпане покриття, бита цегла та сміття. Ще тоді народний депутат України Сергій Каплін, стоячи на даху будівлі, пообіцяв виправити ситуацію – і дотримав слова. 

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України, лідер Блоку «За простих людей!»

- За дуже короткий час, ми дуже поспішали, щоб встигнути до новорічних свят, виконати цю роботу, закрити ці питання. І сьогодні тут вже народжуються нові ідеї. Ми хочемо, щоб окремі відділення в цій лікарні отримали нове життя, нове обладнання.

Ремонтні роботи розпочали ще влітку, а уже зараз – новенька покрівля.  

Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в Полтавській міській раді

- З 78 року цей дах не ремонтувався, 7 шарів рубероїду. Як ми чули вже сьогодні, було знято більше 80 тонн сміття і вивезено.

Крім того, у лікарні ремонтні роботи тривають у відділенні нейрохірургії.

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України, лідер Блоку «За простих людей!»

- Сюди треба дуже багато грошей: 25 мільйонів. 4,5 мільйона ми вже вибили в Уряду. 2,5 мільйона додатково в цьому році. Це вже разом 7 плюс інші гроші. Я переконаний, вдасться залучити і тут зробити сучасне нейрохірургічне відділення.

За словами голови Соціалістичної партії Сергія Капліна, у відділенні буде зроблено ремонт та закуплено нове сучасне обладнання, щоб пацієнти та лікарі почували себе на європейському рівні.

Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в Полтавській міській раді

- Це дуже важливий проект для міста, тому що наразі таких відділень майже немає. І сьогодні ми робимо все для того, щоб якомога швидше цей проект був реалізований, і щоб вже в наступному році відділення працювало і мало приймати пацієнтів.

Голова фракції Соціал-демократичної партії Олександр Шамота певен, що питання охорони здоров'я та лікарень – це питання номер один. І все, що можна буде зробити у цій сфері, обіцяє виконати.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію