27 студентів-аграріїв стали власниками сертифікатів Soft.Farm

Цю інформаційну систему вивчали на практичних заняттях з дисципліни «Інформаційні технології». Щасливими власниками сертифікатів Soft.Farm стали студенти-магістранти спеціальності агрономія, які за результатами підсумкового тестування отримали оцінки «добре» та «відмінно».

Soft.Farm – безкоштовна інформаційна онлайн система організації та ведення сільськогосподарської діяльності. 

Для студентів аграрної академії можливість опанувати дану інформаційну систему з'явилася ще торік.

Сьогодні ж аграрії, які пройшли відповідний курс навчання, отримують сертифікати на право користування програмою.

Микола Маренич, декан факультету агротехнології та екології ПДАА

- Самі навіть не сподівалися, що буде такий успіх, і що такий гострий інтерес, зацікавленість виникла наших не тільки колег із вищих навчальних закладів, а й наукових співробітників. Таким чином ми от зараз, от це, мабуть, третє вручення таких сертифікатів.

Богдана Макаова – магістрантка. Дівчина пройшла курс навчання в інформаційній системі «Soft.Farm», а сьогодні стала щасливою власницею сертифікату, який ще й є ювілейним – сотим. 

Богдана Макаова, отримала сертифікат інформаційної системи «Soft.Farm»

- Ми виконали 12 лабораторних робіт, в ході яких ми ознайомилися повністю з структурою програми, здали екзамен по цій програмі, і в принципі навчилися нею користуватися, і отримали базу та ази.

Власники сертифікатів говорять, що користуватися програмою не важко.

Потрібно лише завантажити необхідні дані, а система вже проаналізує та складе плани та звіти. І результат – у зручній електронній формі.

Юрій Уткін, доцент кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій ПДАА

- Дана інформаційна система генерує ряд документів, які необхідні для роботи аграрних підприємств України, затверджених методикою ведення документації аграрних підприємств. Дана система є онлайн системою, безкоштовною і вітчизняною. 

Під час церемонії нагородження сертифікатами учасники мали змогу поспілкуватися через скайп з ментором та автором цього проекту Миколою Кондратюком.

Юрій Уткін, доцент кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій ПДАА

- Ця інформаційна система була надана нам в рамках договору про науково-технічну співпрацю з компанією «Кварт-Софт», яка розробила дану інформаційну платформу для аграріїв України. 

Магістранти, які отримали сертифікати з експлуатації та впровадження інформаційної системи Soft.Farm, задоволені результатом роботи.

Богдана Макаова, отримала сертифікат інформаційної системи «Soft.Farm»

- Я хочу продовжити навчання в цій інформаційній системі, ще більше розширити свої знання, навичка та вміння, ну і в моїй професійній діяльності надалі використати ці знання. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію