«Це по-полтавськи»: активні жителі міста оголосили про старт цікавих ініціатив

Великий проект, що означає проведення різних заходів і свят, підтримали в Міжнародній організації з міграції. Та навіть виділять для цього певну суму грошей. Але – виключно на придбання спеціального обладнання. Усе решту полтавці мають організувати як волонтери, і при цьому – залучити якомога більше людей різного віку та інтересів.

Полтавці вирішили гуртуватись, аби разом робити те, що хочуть. Склали цілу програму дій. А в Міжнародній організації з міграції інаціативу підтримали.

Оксана Денега, директор Полтавського МБК

- Маємо програму, яка складається із 21 заходу різного напрямку. Це і робота з підлітками, з тимчасово переміщеними особами, з інвалідами, з сім'ями учасників АТО. Широка програма.

Усі вони різні і мають багато ідей. Дмитро займається веб-дизайном. У Полтаві – три роки. Переїхав з Луганщини. І намагається допомагати іншим, тому готовий вчити дітей.  

Дмитро Кучковський, учасник проекту «Це по-полтавськи»

- Для дітей атовці представляють там проект з наметами, з виходом на природу, навчанням. І медіастудія буде, і ще багато цікавого.

Олена зізнається – має інвалідність. І колись думала, що в житті нічого цікавого більше не матиме. Однак, зацікавилась бігом. 

Олена Чикурова, координатор проекту «Це по-полтавськи»

- І я почала виходити потроху і бігати, бігати, бігати... І ми організували прекрасний клуб. І в ньому вже дуже багато людей. І люди приєднуються. І я бачу, що вже Полтава стала біговим містом, в якому проводять напівмарафони, а наступного року буде марафон.

Свята, майстер-класи, екологічні та спортивні програми – різноплановість дасть змогу залучити людей різного віку, кажуть активісти. А ще об'єднати ідеї і підштовхнути полтавців до того, аби вони організовували те, чого хочуть. 

Олена Чикурова, координатор проекту «Це по-полтавськи»

- Спілкуєшся з кожним окремо – ніби все класно, усе це можна вирішити, є ідеї. Але доки немає згуртованості – це купа енергії, що йде внікуди. 

На проект Міжнародна організація має виділити близько 300 тисяч гривень, однак, виключно на закупку обладнання. Наприклад, звукової системи, яку потім зможуть брати у користування всі полтавці в міському будинку культури. Решта – це волонтерська робота тих, хто хоче нового і цікавого. Заходи обіцяють анонсувати в інтернеті на одноіменній сторінці у Фейсбуці. 

Розрахована програма на 6 місяців наступного року. Але активісти обіцяють: цим вона не завершиться, і далі полтавці продовжать організовувати цікавий відпочинок для себе.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію