Мої законопроекти ляжуть в основу нової економічної і політичної програми країни

Народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович заявив, що його законопроекти, подані в Раду, в майбутньому ляжуть в основу програми розвитку України. Про це парламентарій розповів в прямому ефірі авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна»

Відзначимо, за даними Комітету виборців України, Вадим Рабинович входить в п'ятірку політиків, які зареєстрували найбільшу кількість законопроектів, але їх пропозиції Рада не прийняла. «Давайте я поясню. Я подав 94 законопроекту. Звичайно ж, керівництво Ради їх не виносить на голосування, тому що ця ініціатива - від опозиції ... Так, я «неефективний» депутат, раз з «Оппоблоком» і БПП не піднімати руку для підтримки черговий владної ініціативи. Так, я не беру участь в голосуванні по вашому бюджету, що не голосую за ваших прем'єр-міністрів, які не голосую за ці реформи. І за це я собою пишаюся, і, сподіваюся, пишаються мною виборці, тому що я їх не обманюю », - заявив народний депутат.

Політик також поставив ряд питань депутатам «Опозиційного блоку», голосуючим за провладні ініціативи. «Ми ж разом з вами йшли на вибори, разом йшли від сходу, південного сходу - і нас підтримала величезна кількість людей. Ось якими очима ви сьогодні дивіться на виборця, коли разом з БПП і «Народним фронтом» голосуєте, передавши судову систему в руки президента? Як ви будете розмовляти з виборцями на сході, якщо голосуєте за те, що світу більше в країні не буде? Якщо після цього вони ефективні, а я ні, то нехай я буду тричі неефективний», - обурився Вадим Рабинович.За його словами, ефективність депутата полягає в тому, щоб чесно виконувати свою роботу, і не обманювати виборців. «Я вже сказав, що я «зрадофіл», тому що не вірю в те, що ми процвітаємо, як про це говорить уряд... Я не підтримую закони, які спрямовані на знищення моєї країни. Я не підбудовуюся під чергову «рубльову видачу». Що я говорив раніше, те кажу зараз. Я називаю все своїми іменами. І подаю законопроекти не аби подати, а тільки ті, які стануть основою нашої економічної і політичної програми відродження країни - коли ми вас зметемо і прийдемо до влади. Я вірю: ми побудуємо сильну, багату країну, «Швейцарію Східної Європи», - резюмував лідер партії «За життя».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію