Модернізація житлового фонду міста – в руках полтавців

Депутати міської ради продовжують виконувати обіцянки: ремонтують будинки, кладуть асфальт, спилюють дерева. Звичайно, роблять це не власноруч, а контролюють роботу комунальних служб.

Це будинок по вулиці Василя Барки. Поруч із ним – залізничний вокзал «Полтава-Київська», з іншого боку – фабрика. Є тут і дитсадочок. А з недавнього часу є в цьому подвір'ї й комфорт.

Галина Сахневич

- Дорога, яку нам відремонтували в цьому році, – історичний момент для нас. 27 років тому наш будинок здали в експлуатацію. З того моменту жодного разу ремонт дороги не проводився.

Дорога – не єдине, що ускладнювало життя полтавцям. 

Катерина Штанько

- В нас навіть оновлені каналізаційні труби у підвалі. Ми взагалі потопали.

Заяви та звернення до влади, телефонні дзвінки до ЖЕО – все марно. І все ж активісти цього подвір'я знайшли вихід. 

Галина Сахневич

- Дякуючи ініціативній групі нашого будинку... дівчата знайшли депутата із команди Матковського Володимира Запару, і ми йому безмежно вдячні. З ним у нас налагоджена тісна співпраця.

Від наболілих проблем до турбуючих дрібниць – полтавські обранці намагалися вирішити все. Більшість таки виконали. Зокрема, капітальні ремонти будинків, асфальтування шляхів, оновлення обладнання в дитсадках. 

Володимир Запара, депутат Київської районної у м.Полтаві ради

- Здійснився проект асфальтування по вулиці В.Барки. Це було важливо, бо там знаходиться соціальний об'єкт – дитячий садок. Зіньківська, 8А – інженерні мережі, підвал, Кондратенка, 7 – покрівля.

І все ж проблеми залишаються. Усунути їх обіцяють у 2018 році.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Люди з такими мінімальними пенсіями, з такими мінімальними зарплатами не в змозі ремонтувати дахи, під'їзди, підготуватися до зими, замінити вікна. Тому влада не має права говорити про створення ОСББ, поки ці будинки не будуть відремонтовані.

Полтавські обранці зазначають, управління ЖКГ щороку збільшує обсяги робіт. Та охопити все і одразу неможливо. 

Тому депутати наполягають на співпраці з виборцями. Саме так, говорять, можна задовольнити потреби полтавців та модернізувати житловий фонд міста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію