Скандальне листування назвало «головними ворогами АП» Тимошенко і Рабиновича

В Адміністрації Президента України визначилися з «головними ворогами режиму» - це глава партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко та народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович. Про це парламентарій повідомив в ефірі авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна», коментуючи скандальне листування, оприлюднене напередодні колишнім керівником департаменту фінансового контролю Національного агентства з питань запобігання корупції Ганною Соломатіною з «куратором з Адміністрації Президента» Олексієм Горащенковим.

«У нас все йде шкереберть, в тому числі і боротьба з корупцією. Вона стає боротьбою з політичними опонентами ... Пані Соломатіна, яка розповідала про те, що її змушували «відмивати» (або навпаки - «топити») декларації певних людей, опублікувала листування з Горащенковим (співробітник АП, - ред.), Завдяки якій , нарешті, були визначені «головні вороги країни». Зокрема, в записці йдеться про необхідність якнайшвидше почати атаку на «Юлю» і «Рабиновича», - розповів політик. На думку парламентарія, визначення його в «головні вороги режиму» - це найкраща оцінка його роботи.

«Я пишаюся тим, що мене визначили у «вороги режиму». Я пишаюся тим, що в Адміністрації Президента пишуть про те, що мене «треба придавити». Це означає, що таким чином дана найкраща оцінка моєї роботи. Це означає, що ви боїтеся, що ви відчуваєте - моя правда доходить до людей, б'є по вам!» - підкреслив народний депутат. Однак він вважає дивним те, що серед «ворогів режиму», крім Рабиновича і Тимошенко, не виявилося більше нікого з опозиційних політиків - ні з «Опозиційного блоку», ні з «Самопомочі». «Знаєте, з одного боку приємно, що ми - партія «За життя» - нарешті зрівнялися вже і з такими великими партіями, як «Батьківщина», що для нинішньої влади я став уже таким же ворогом, як Юлія Тимошенко. Дивно, правда, але в цьому списку немає нікого з «Оппоблока», з тієї ж «Самопомочі» - залишилися тільки я і Тимошенко - два «головні вороги», - зазначив Вадим Рабинович. Крім того, в зв'язку з опублікованим листуванням політик пообіцяв направити депутатські запити на ім'я голови Генеральної прокуратури, Служби Безпеки України, Національного антикорупційного бюро та інших силових органів. «Я хочу дізнатися у цих правоохоронних структур, на якій підставі якийсь пан Горащенков з Адміністрації Президента дискредитує саму президентську владу, порушуючи Конституцію, роздаючи команди когось там душити ... Причому, команда виконана - я вже отримав цілий набір документів, де від мене вимагають ряд пояснень. І я поясню - у мене немає з цим проблем, я закони не порушую», - заявив лідер партії «За життя». Звертаючись особисто до Олексія Горащенкова, народний депутат підкреслив, що з його заяв в правоохоронні органи почнеться кінець його кар'єри.«Не будете ви правити, не буде такого, що ви будете вказувати, кого «душити», а кого «Не душити». Ваш час добігає кінця, пан Горащенков. І цей кінець вашої кар'єри почнеться з моїх заяв в правоохоронні органи України з приводу грубого порушення Конституції і законів України!» - підтвердив політик. Парламентарій вважає, що як би владі не хотілося, їм не вдасться «задушити» демократію в країні. «Тимошенко нехай розбирається з вами сама. Я ж теж постараюся розібратися сам. Наші чиновники вважають, що вони всесильні, особливо коли сідають і прикриваються портретом президента. Я навіть готовий повірити, що все це зроблено якимось одним відділом, однією групою. Але мені-то яка різниця! Ось ви, пан Горащенков, і дайте відповідь за свої слова і за свої дії, що порушують закони. І не треба вказувати нам, як жити - ми самі розповімо вам, як це робити. Тому що є демократія, і цю демократію вам не вдасться задушити до кінця, як би вам цього не хотілося», - заявив Вадим Рабинович.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію