Молодий митець із Горішніх Плавнів представив у Полтаві свої картини

Зображення до народних пісень майстерно виконав на полотні Вадим Іщенко. Роботи, що підкорили Львів, тепер упевнено знаходять прихильників і в Полтаві.

Лише у 2011 році Вадим Іщенко взяв до рук пензель, а сьогодні його картини підкорюють Львів. Для Полтави художник із Горішніх Плавнів став справжнім відкриттям. Раніше творчий юнак займався різьбленням по дереву, а зараз, надихаючись українськими народними піснями, пише нові роботи фарбами. Можливо, саме те, що художник малює не так довго, і допомагає йому знаходити унікальні творчі рішення.

Вадим Іщенко, автор виставки

- Тут представлені роботи, які я робив для Львова. Це Львівська виставка, але є і вже нові роботи. Тут картини на тему «Українська народна пісня», тобто, кожна картина – це окрема пісня, лише мить її.

Нові мотиви для робіт художник знаходив у книжках народної музики. Кожна з картин – особлива та не схожа на іншу, як і пісні. 

Вадим Іщенко, автор виставки

- Я вам скажу, що всі пісні особливі. Пісні є такі, такі різні. Є обрядові, є весільні, вони всі цікаві, всі магічні, всі сакральні. Тобто, тут немає пісень тих, що відомі, це дуже рідкісні пісні, старовинні, їх не можна почути.

До відкриття виставки робіт Вадима Іщенка окремий подарунок для шанувальників його творчості зробив обласний центр народного мистецтва, виготовивши буклет з кращими роботами митця.

Дмитро Соколов, директор обласного центру народного мистецтва

- Обласний центр народної творчості та наукова бібліотека імені Котляревського долучилися сьогодні до відкриття, до презентації цієї чудової виставки. Центр виготовив буклет такий з найкращими роботами автора.

У залі були присутні художники, майстри народного мистецтва та просто люди, небайдужі до розвитку творчості на Полтавщині.

Стрічка новин