Полтавська обласна станція швидкої допомоги оновилася

Новий фасад, меблі, четвертий поверх та добудоване крило, все це – за сприяння депутатів облради від Соціал-демократичної партії та народного депутата Сергія Капліна. На проект уже виділили 10 млн гривень: 5 вибив Каплін в Уряду, і таку ж суму проголосували депутати облради за сприяння фракції СДП.

Полтавська обласна станція швидкої допомоги зазнала кардинальних змін. Це стосується як фасаду будівлі, так і її розмірів. 

Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в Полтавській міській раді

- Ми добудували ще один поверх, ми прибудували частину приміщення. Приблизно в 1,5 рази збільшилася кількість приміщення, де можуть працювати люди.

За словами голови фракції Соціал-демократичної партії Олександра Шамоти, швидка допомога обслуговує не тільки місто, а й область. 

Олександр Лавренко, головний лікар КУ «Полт.обл.центр екстренної медичної допомоги»

- Значно покращилися умови роботи для тих працівників, які не виїжджають на виклики. Та й ті, які виїжджають, у них для відпочинку змінилася структура приміщень: і приміщення для прийому їжі, і для відпочинку.

Тепер будівля чотириповерхова і має нове крило. На сьогодні всі будівельні роботи закінчені, а у приміщеннях – свіжий ремонт і нові меблі. 

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України, лідер Блоку «За простих людей!»

- І для мене особисто – це питання номер один. Коли людина набирає 103, коли вона розуміє, що в неї проблеми зі здоров'ям. Мають вчасно приїхати люди, які висококласно підготовлені, і в яких є все для того, щоб врятувати ваше життя.

Народний депутат Сергій Каплін певен: медицина – важлива галузь, тому необхідно забезпечити якісний медичний сервіс та попіклуватися про комфортні умови праці лікарів.

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України, лідер Блоку «За простих людей!»

- Це, мабуть, найцінніші люди в нашому житті. І вони повинні працювати в гідних умовах, вони повинні нормально відпочивати, вони повинні отримувати гідну зарплату. Ми в цьому році, як і обіцяли, завершили реконструкцію цього приміщення. І тут є все: я абсолютно відповідально заявляю: є все, щоб врятувати життя пересічного полтавця.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію