До ТОП-20 мерів-інноваторів увійшов міський голова Миргорода

Джерело: Сайт Ірпеня 04597.com.ua

З початку листопада професійне журі та пересічні українці пропонували кандидатури мерів, які працюють над змінами та впроваджують інновації в своїх містах.

У результаті надійшло 400 заявок, з яких професійне журі обрало топ-20 мерів.

Про це повідомляють організатори проекту – Інтернет-видання «Українська правда» та Міжнародний саміт мерів.

У 20-ку мерів-інноваторів потрапили міські голови Чернігова, Бродів, Тростянця, Чернівців.

Також до рейтингу ТОП-20 увійшов міський голова Миргорода Сергій Соломаха.

Організатори зазначають, що на першому етапі голосування враховувалися виключно інноваційність мера і впроваджені ним практики. 

Критерії оцінки відповідали світовим аналогам рейтингу European Capital of Innovation та стосувалися нововведень в усіх сферах життя мешканців міста: міське планування, громадські послуги, культура, охорона здоров’я, екологія, безпека та охорона, комунікація, підприємництво, стартап-екосистема, бренд міста. Під час другого етапу члени журі оцінять також прозорість, незаангажованість, чесність та репутацію мера серед жителів міста.

Імена 5 фіналістів конкурсу оголосять 28-29 листопада на Міжнародному саміті мерів, організованому у Києві фондом Western NIS Enterprise Fund. Їх обере професійне журі.

«Перший етап відбору стосувався виключно інновацій, впроваджених мерами. У другому етапі, для формування рейтингу топ-5, ми розглянемо критерії, які стосуються прозорості, репутації, у тому числі на основі матеріалів у медіа-полі,» - пояснила головний редактор УП Севгіль Мусаєва.

З 29 листопада до 22 грудня на сайті «Української правди» проходитиме також народне голосування, яке і визначить найпрогресивнішого мера.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію