До Полтави завітав бургомістр міста Фільдерштадт

Він тут, аби поділитися досвідом з екологічної теми. Райнхард Мольт прочитав лекцію для учнів та вчителів міста Полтави та поділився досвідом Німеччини з цього питання. Окрім 34 школи, відвідав Центр позашкільної освіти та НВК №3, де на гостя чекали майстер-класи від полтавців з виготовлення поробок з побутових відходів.

Бургомістр міста Фільдерштадт Райнхард Мольт завітав до 34 школи, щоб прочитати лекцію з екологічної теми. Візит гостя проходить у рамках партнерських відносин, які тривають майже 30 років. Його урочисто зустріли вихованці танцювального колективу.

Софія Давидович, учениця 11 класу

- Наша школа вже дуже давно співпрацює з німецькими містами-партнерами Фільдерштадт та Остфільдерн. Кожного року учні нашої школи їдуть до Німеччини, а німецькі учні їдуть до нас.

Софія теж в цьому році їздила до Німеччини за обміном. Дівчина зізнається: емоцій багато, адже поїздка дала можливість дізнатися чимало цікавого. 

Марія Очіченко говорить, що їх школа постійно бере участь в екологічних проектах. 

Марія Очіченко, учениця 9 класу

- Ми показуємо, як можна прибрати наше місто за допомогою різних чистих технологій, як можна наше місто очистити правильно, яким шляхом.

Спеціально до заходу підготували і виставку на екологічну тему. Тут є все: тварини з різноманітних матеріалів, комахи, букети квітів, шкатулки. Матеріали різноманітні: пластикові пляшки, папір, пакети та інше.

А вчитель трудового навчання продемонстрував вироби з дикого горіха, який в розпиляному вигляді має цікаву форму. Виявляється, таке дерево росте в Полтаві. 

Тема екології важлива не тільки в Україні, а і в Німеччині. 

Райнхард Мольт, бургомістр міста Фільдерштадт 

- В Німеччині темі екології приділяється багато уваги. Ми маємо таке явище, як повторне використання матеріалів – ресайклінг.

Гість із Німеччини переглянув виставку із побутових відходів, які отримали нове життя. 

За словами бургомістра Райнхарда Мольта, у наших країн є й багато спільного.

Райнхард Мольт, бургомістр міста Фільдерштадт 

- Спільне, що є в України і в Німеччини, - донести до розуміння молоді та дорослих важливість збереження навколишнього середовища.

На захід завітали вчителі зі шкіл. Адже саме вони повинні донести до учнів важливість збереження природи.

Світлана Тарашевська, заступник Полтавського міського голови

- Ми, дійсно, люди є гостями у природи, і ми повинні пам'ятати, що багатство у природи - не вічне, і його потрібно берегти. А як берегти, як саме жити в гармонії з природою, звичайно, що все це покладається на вчителя. Саме вчитель повинен донести до дитини і формувати у дитини екологічне виховання.

Окрім 34 школи, гість із Німеччини відвідав Центр позашкільної освіти та НВК №3 «Червона калинонька». Там Райнхард Мольт переконався, що із побутових відходів можна зробити корисні речі. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію