У Полтаві представників районів та ОТГ навчали надавати якісні адмінпослуги населенню

В обласному центрі відбувся семінар, присвячений роботі ЦНАПів

25 – у районах, 6 – у містах та 12 – в об’єднаних територіальних громадах. На сьогодні Полтавщина має таку систему Центрів надання адміністративних послуг. Представників останніх зібрали в обласній адміністрації на семінар.

Ігор Бригілевич, заступник голови правління ЦДМС

- У нас уже 9 захід на цей рік. Ми почали пізно цього року, аж у травні, а загалом у нас з 2010 року за підтримки фонду Фрідріха Наумана це 80 чи 82-ий, важко рахувати точність, бо вже така кількість, що вона дійсно має перерости в якість. І ми ту якість, я думаю, всі хочемо отримати.

Серед завдань семінару – обговорення питань щодо вдосконалення діяльності ЦНАПів з урахуванням кращого існуючого досвіду, обговорення взаємовідносин центрів та центральних органів виконавчої влади щодо передачі повноважень з державної реєстрації місця проживання, надання паспортних послуг та інтеграції у ЦНАП соціальних послуг тощо.

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА

- Питання наближення послуг на місця – це було основним моментом реформи децентралізації. І саме ми повинні донести до керівників ЦНАПів, до голів ОТГ, до міських голів, що надання якісної, швидкої послуги – це є довірою населення до влади і обличчям влади.

Такі навчання серед працівників Центрів необхідні, говорить Інна Іщенко, адже не в усіх районах спостерігається однаковий рівень надання послуг населенню.

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА

- У нас надаються на сьогоднішній день в Кременчуцькому ЦНАПі досить активно послуги. На другому місці йде Полтавський ЦНАП. Потім йдуть Санжари, Кобеляки, Гадяцький район, а от найгірша якість відвідування і надання адміністративних послуг, на жаль, місто Гадяч, це міський ЦНАП, Оржицький район.

З кожним роком перелік послуг, які люди можуть отримати в ЦНАПах, збільшується. На сьогодні, згідно з останньою державною постановою, ця цифра складає 136 позицій.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію