Тбіліський драматичний театр імені Грибоєдова виступив у Полтаві з трагічною сповіддю «Холстомер. Історія коня»

У гастрольному турі театру – лише два міста України – Полтава та Київ

«Он был стар, они были молоды; он был худ, они были сыты; он был скучен, они были веселы. Стало быть, он был совсем чужой, посторонний, совсем другое существо, и нельзя было жалеть его…». Саме так у виставі описують головного героя – коня Холстомера. Про нелегку долю скакуна, підйоми та злети, зміну господарів – від багатих до бідняків, від люблячих до жорстоких говорять у театрі. У постановці – вічні проблеми людства.

«Холстомер. Історія коня» – спектакль, поставлений за мотивами повісті Льва Толстого «Холстомер». Відповідальність показати постановку на себе взяли актори Тбіліського російського драматичного театру імені Грибоєдова.

Автандил Варсімашвілі, художній керівник театру Грибоєдова

- З радістю хочу відзначити наше друге перебування у місті Полтава. Тут ми були півтора роки тому, тут, у цьому надзвичайному місті, з виставою «Ревізор» ми приїжджали на ваш чудовий фестиваль. І ось на цей раз ми привезли постановку «История лошади Холстомер».

Виставу вже бачили на тридцятьох міжнародних фестивалях, вона стала візитівкою театру Тбілісі. Для показу в Україні обрали два міста: Полтаву та Київ.

Рамаз Заркуа, голова грузинської діаспори Полтавської області

- Цей спектакль вперше тут, у Полтаві. Привіз його театр Грибоєдова Тбіліський. Це найстаріший театр, йому 170 років. Вони приїхали вже вдруге, тому що їм сподобалося наше місто Полтава, сподобалися наші люди, добрі та гостинні. І ось вони вирішили приїхати саме у Полтаву, не поїхати кудись, а саме в Полтаву.

Під час минулого візиту до міста у трупи театру була можливість ближче познайомитися з Полтавщиною. Напевно, саме це стало основною причиною «закоханості» у це місто.

Рамаз Заркуа, голова грузинської діаспори Полтавської області

- Минулого року вони приїжджали, ми їх зустрічали аж у Миргороді. Були у музеї Гурамішвілі, показали Полтавщину, ще інші місця, показали Полтаву. Вони кажуть, що у захваті. Таких міст, кажуть, не буває, як Полтава, таких красивих та хороших.

Полтавський глядач був у захваті від гри акторів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію