Правоохоронці зібрали нараду щодо розкриття зухвалого нападу на подружжя у Великих Сорочинцях

Правоохоронці зібрали нараду щодо розкриття зухвалого нападу на подружжя у Великих Сорочинцях

Правоохоронці області і Миргородського району та прокурори зібралися, аби обговорити стан розслідування щодо зухвалого нападу на подружжя на Полтавщині. 

Мета наради – координація дій правоохоронців з метою забезпечення повноти зібрання доказової бази та встановлення і затримання всіх осіб, причетних до вчинення даного злочину.

Провели її заступник начальника управління прокуратури Полтавської області Наталія Лець, т.в.о.заступника начальника ГУНП Полтавщини Олександр Бєлянський, 1-й заступник керівника Миргородської місцевої прокуратури Іван Сагайдачний, начальник Миргородського відділу поліції Олександр Мартиш та начальник слідчого відділу Руслан Бєляков, передає ГУ НП в Полтавській області. 

Нагадаємо, 15 листопада близько 20:50 до поліції про розбійний напад повідомила 55-річна мешканка села Великі Сорочинці Миргородського району. Жінка розповіла, що невідомі особи в масках увірвались до будинку і вчинили напад на неї та її чоловіка. Чоловіки,погрожуючи подружжю, забрали гроші і зареєстровану у встановленому Законом порядку зброю (карабін та пістолет травматичної дії). Злочинці втекли з місця події. Їх розшукує поліція.

Стрічка новин