Полтавщина виконала план мобілізації осіннього призову

З урахуванням резерву поповнення лав Збройних Сил склало 560 осіб. Чи дійсно призовна кампанія в регіоні – безпроблемна, розповіли в обласному військкоматі на брифінгу, який присвятили закінченню осіннього призову.

Військовий комісар Полтавського обласного військкомату Дмитро Губський говорить: цього року Полтавщина стала однією з областей, які виконали поставлені завдання по призову.

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату

- Перший квартал 2017 року ми виконали на 98%, за планом 308 чоловік ми не добрали 5 чоловік. У другому кварталі ми не добрали 15 чоловік, за півріччя виконали 98%. Посіли в Україні десь 5-6 місце. Третій квартал ми виконали на більш ніж 100%, 103%.

У четвертому кварталі, переконаний військовий, область має усі шанси перевиконати план. Утім, нікуди не зникла й проблема з ухиленням від проходження військової служби.

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату

- Майже, як я доводив сьогодні, 45% від загальної кількості тих, хто викликався. Це не один, не сто і не тисяча людей по області, які ухиляються, тривалий час ухиляються. Майже 45% від тих, хто призивається на дільниці.

А от майже половина з тих, хто все ж приходить на комісію, виявляється непридатною для служби в армії. Відмовити можуть і призовникові: якщо він був засуджений або має певні вади здоров'я.

Віктор Колос, голова Котелевської РДА

- Ситуація з призовниками, напевно, відображає стан такий, як і по всій Україні. Є люди, що бажають служити, є ті люди, які умотивовані, мають достойний приклад старших наших товаришів, які вже відслужили. У нас це 215 учасників АТО.

Заохочують до військової служби молодиків по-різному. Так тим, хто бажає підписати контракт, обіцяють гарні зарплати та допомогу. Тим же, хто обрав для себе строкову службу, нагадують про престижність роботи військовим, ідеологічні чинники та добрі умови.

Віктор Колос, голова Котелевської РДА

- Частині нашої молоді доводиться підказувати. Доводимо необхідність служити у нашому війську для того, щоб забезпечити мир, і для того, щоб забезпечити ту підтримку нашій державі та нашому народу, яку вони потребують.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію