Трьом місцевим пожежним структурам на Полтавщині дадуть гроші з обласного бюджету

Джерело: Експрес - онлайн

21 листопада відбулося засідання комісії із головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким, під час якого визначали переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

На меті конкурсу - підвищення активності територіальних громад у розв’язанні актуальних питань їхньої життєдіяльності, поширення досвіду, набутого у процесі реалізації проектів. Він проводиться та фінансується в рамках Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області.

У категорії «Спільні проекти територіальних громад сіл, селищ, міст, районних рад та об’єднаних територіальних громад» цього разу отримали перемогу 3 проекти по забезпеченню пожежної безпеки населених пунктів.

Серед них -  Петрівсько-Роменська громада Гадяцького району отримає з обласного бюджету 600 тисяч гривень для співфінансування по придбанню сучасного пожежного автомобіля для місцевої пожежної охорони.

Василівська громада Семенівського району отримає 540 тисяч гривень для придбання пожежного автомобіля.

Рашівська громада Гадяцького району отримає 600 тисяч гривень для проведення відповідних робіт по створенню Центру безпеки громади, в якому, для ефективного надання допомоги будуть чергувати вогнеборці та представники поліції, передає ГУ ДСНС в Полтавській області.

Цього року на розгляд комісії конкурсу представили в зазначеній категорії 16 проектів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію