Німеччина виділяє ще 2,8 мільйона євро на гуманітарну допомогу Україні

Уряд ФРН у наступні два роки фінансово підтримуватиме гуманітарні проекти міжнародної благодійної організації ADRA на сході України.

Німецький уряд фінансово підтримуватиме впродовж наступних двох років гуманітарні проекти, які міжнародна благодійна організація ADRA реалізує в зоні конфлікту на сході Україні. Про це в середу, 22 листопада, повідомило посольство ФРН в Україні.

За даними посольства, на 2018 і 2019 роки Німеччина надала організації ADRA асигнувальні зобов'язання в розмірі 2,8 мільйона євро. У 2016 та 2017 роках робота благодійної організації вже була профінансована німецьким урядом на 1,8 мільйона євро. Крім того, ADRA витратить на проекти в Україні додаткові 200 тисяч євро з власних коштів.

Організація надає безпосередню допомогу найбільш постраждалим особам вздовж контактної лінії в Донецькій та Луганській області, зокрема багатьом внутрішнім переселенцям. Отримувачами гуманітарної допомоги є переважно люди похилого віку, інваліди, одинокі матері та батьки, а також багатодітні родини. ADRA постачає їм пальне на зиму, забезпечує утеплення житла, психосоціальний догляд тощо.  

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію