Трьох полтавських «зачеперів» викликали до поліції

Хлопців-екстремалів, які каталися містом, тримаючись за тролейбусні східці, запросили з батьками працівники відділу ювенальної превенції

Троє підлітків наражали себе на небезпеку, використовуючи тролейбусний транспорт у нетрадиційний спосіб. Їм закортіло проїхатися, що називається, «з вітерцем», ззовні тримаючись за східці. Відео з цими екстремальними розвагами потрапило до соціальних мереж. За ним поліцейським вдалося встановити особи малолітніх порушників. Так званими «зачеперами» виявилися учні однієї із шкіл міста віком від 12 до 14 років. На профілактичну бесіду їх запросили з батьками до поліції.

мати одного з хлопчиків

- Вдома я йому казала, що це небезпечно, що цього робити не треба, що це може дуже погано закінчитися, і за все це є відповідальність і покарання. Видно, він мене не почув з першого разу. Мабуть, не до кінця він розуміє, що це – правопорушення.

Виявляючи такі небезпечні види розваг серед підлітків, у поліції проводять профілактичні бесіди з учнями шкіл, педагогами та батьками.

Ірина Карюк, начальник відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини

- Хочемо звернути увагу усіх батьків на даний вид небезпечної діяльності серед дітей, як зачепінг, приділяти якомога більше уваги їм, контролювати їх дозвілля, щоб можна було з впевненістю сказати, що дитина їхня перебуває у безпеці.

У поліції нагадують: наслідки «зачепінгу» для дітей можуть бути різними: втрата рівноваги та падіння, ураження електричним струмом, зіткнення з перешкодами під час руху, травмування в результаті зістрибування на швидкості тощо.

Стрічка новин