Творчі діти з міста та області боролися за перемогу

Цього разу у стінах обласного центру естетичного виховання учнівської молоді пройшов конкурс відеороликів, презентацій і буктрейлерів

Стосунки між людьми, сім'я, дружба, перше кохання, осінні пейзажі, все це юні таланти зобразили у своїх роботах. В обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді пройшов обласний конкурс відеороликів, презентацій та буктрейлерів.

Людмила Олексієнко, методист ОЦЕВУМ, організатор конкурсу

- Ми не обмежували наших учасників, вони презентують власний творчий доробок. Для першої номінації – «Відеоролик» – вони презентують відео на свої вірші та поезії. А в другій номінації – на свої власні поетичні або прозові збірки творів.

Серед учасників – і 15-тирічний Тарас Кузема з Кобеляк. Цього дня юнак представляє ролик на власний вірш про нерозділене кохання. В основі поезії, говорить, – особиста драма.

Тарас Кузема, учасник конкурсу (м.Кобеляки)

- Спочатку я написав вірш, це була історія з життя. А потім, коли я дізнався про цей конкурс, я вирішив покласти його на відео. Найголовніше те, що я в цю презентацію вклав свою душу, ця історія із життя. І я вважаю, що вона повністю розкриває тему нерозділеного кохання.

Загалом у конкурсі взяв участь 31 представник з 16-ти районів Полтавщини. Кожен учасник щиро сподівається на перемогу, проте на перший план виносять можливість показати свій талант.

Яна Воробйова, учасниця конкурсу, вихованка гуртка «Юний журналіст»

- Наш колектив працював над збіркою «Абетка актуальності». Також ми створювали до нього буктрейлер, для цього конкурсу, його ми також створювали всім колективом, як і писали збірку. Про цей конкурс нам розповів керівник, і саме так ми взяли в ньому участь.

Юлія Острянська, учасниця конкурсу (с.Кулажинець)

- На цьому відеоконкурсі я представлю власний відеоролик на власну поезію «Відтінки моєї осені». На написання цієї поезії мене надихнула чудова осіння пора та золоті відтінки її палітри.

Відео та презентації оцінює журі. Звертають увагу на оригінальність підходу, використання програмних функцій, власних фото та відеоматеріалів, художній рівень авторського твору, рівень зацікавленості, емоційний вплив, глибину змісту та, звісно, захист роботи.

Сергій Мошенко, член журі, фотограф

- Найперше – це, звичайно, оригінальність, самостійність роботи, креативний підхід і так далі. У нас є декілька різних номінацій, за якими ми виставляємо бали. Самостійність роботи, на це також покладається велика роль, щоб діти робили свої буктрейлери самостійно. Це відчувається, коли переглядаєш ту чи іншу роботу.

Окрім нагород за призові місця, всі учасники конкурсу отримують свідоцтва учасників.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію