Мешканці Ліска приймали звіт від свого депутата

Про зроблені справи за цей рік жителям селища розповідав Володимир Корчака. Перелік виконаних  робіт склав 12 пунктів, серед яких – ремонт автомобільних доріг, встановлення вуличних ліхтарів, висадка дерев, проведення енергоефективних заходів у дитячому садочку.

У Ліску – збори. Мешканці зустрічаються із депутатами міської ради Андрієм Матковським та Володимиром Корчакою. Обранці звітують перед людьми, що вдалося зробити у селищі за цей рік.

Володимир Корчака, депутат Полтавської міської ради

- Проводився благоустрій, допомагали людям вирішити різноманітні проблеми, тому на сьогоднішній день нам є про що сказати, що ми робили у 2017 році.

Найбільшу увагу, говорить Володимир Корчака, акцентували на капітальному ремонті автомобільних доріг за маршрутом руху громадського транспорту, встановленні ліхтарів вуличного освітлення тощо. А ще цього року вдалося вирішити багаторічну проблему мешканців Ліска – встановлення переливної труби та будівництво нової дороги на перехресті вулиць Ползунова/Верхолянської. 

Сергій Скляр, мешканець с.Лісок

- Хочу сказати велике спасибі за ремонт вулиці, за влаштування дренажної системи переливу води, яка йде уздовж цієї вулиці по Ползунова, яка була дуже великим каменем спотикання. На сьогоднішній момент поставлені нашими мешканцями наші прохання до депутатів, вони практично виконані.

Отримав цього року своє оновлення і дитячий садочок, розташований у селищі.

Лілія Васіна, завідуюча ясла-садком №11 «Малятко»

- У нашому садочку в цьому році з квітня місяця замінено 24 вікна, замінено 3 вхідних дверей і зроблено капітальний ремонт харчоблоку.

На зустрічі йшлося не лише про виконані роботи, а й про те, чого ще потребують мешканці Ліска.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- У цьому році ми зробили центральні вулиці цього селища. Але треба далі рухатися. Люди живуть і в провулочках, і на інших вулицях, і освітлення треба продовжувати. Обов'язково всі ті питання, які сьогодні піднімалися, обов'язково будуть вирішуватися, вже починаючи з 2018 року. Зараз наша команда готує пропозиції до бюджету 2018 року, і в першу чергу туди увійдуть усі пропозиції полтавців, які ми отримували на таких зустрічах.

Наразі у Ліску вже підготували 7 перспективних питань на 2018 рік, серед яких – облаштування дитячого майданчику, організація роботи аптечного пункту, облаштування місця для занять спортом.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію