Цього року Полтавщина стала третьою в Україні за кількістю побудованих спортивних майданчиків

У 2017-ому їх з'явилося 20. Попереду нашої області – лише Київщина та Львівщина. Один із таких майданчиків зі штучним покриттям для міні-футболу відкрили у селі Теплівка Пирятинського району.

Село Теплівка Пирятинського району. Кілька років тому тут почали відроджувати забуті футбольні традиції. Місцеві мешканці об'єдналися та власними руками облаштували стандартне поле для гри.

Юрій Білик, займався облаштуванням футбольного поля

- Одразу ми задискували це все, найняли грейдер, грейдером площу всю вирівняли, потім маленькими дисками задискували, купили траву газонну спортивну, посіяли вручну.

Зараз тут проводять футбольні матчі і дитячі, і дорослі команди. А відтепер грати з м'ячем місцеві спортсмени зможуть на новому майданчику зі штучним покриттям. Його урочисто відкрили представники обласної влади.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- 2017 рік особливо вдалий, тому що за рахунок обласної програми підтримки будівництва штучних майданчиків на селі, в районних центрах закладено суму 11 млн 200 тисяч гривень, і це – 20 футбольних майданчиків для всієї області.

Валентин Михолат – футболіст. Грає за місцеву команду Теплівки. Тепер, каже, на новому майданчику вдосконалюватиме свою майстерність у міні-футболі.

Валентин Михолат, футболіст

- Це інший формат гри, менша кількість людей, а взагалі-то міні-футбол набагато цікавіший від великого. Там ти більше рухаєшся, більше активності проявляєш.

На новому полі зі штучним покриттям, кажуть у Теплівці, зможуть грати у футбол не лише мешканці села.

Володимир Колінчук, Теплівський сільський голова

- У нас село географічно розташоване у центрі трьох громад. Малютинці, Смотрики мають можливість також, їхня молодь залучається до цього виду спорту, і також мають можливість прийти і грати тут у футбол, організовують матчі футбольні, тренування.

Подібні спортивні майданчики наразі є в усіх районах Полтавщини. У подальшому обласна рада планує створювати не лише поля для міні-футболу, а й платформи для занять воркаутом, стрітболом та іншими видами спорту.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію