Річниця Революції Гідності зібрала у Полтаві Народне віче

Цьогоріч – уже чотири роки з початку тих подій. Полтавці зібралися, щоб згадати майданівське минуле і всіх тих, хто активно виступав проти безчинств, які вчиняла влада. Віче завершилося покладанням квітів до Меморіального знаку Героям Небесної Сотні.

Чотири роки минуло з початку Революції Гідності. Сьогодні – таке ж зібрання людей, але одна відмінність – акція мирна. З колонок лунають пісні Святослава Вакарчука, а люди стоять з квітами.

Зібралися, щоб згадати майданівське минуле і всіх тих, хто активно виступав проти несправедливості.

Наталія Омельченко, учасниця Народного віче

- Сьогодні такий день, в який, безумовно, не можна, я думаю, в такий день просто споглядати цю акцію вдома. Я думаю, всі, кого торкнулися ці події, повинні бути тут. Ми прийшли не просто, а за покликом серця. Згадуємо ці хвилини, ці дні.

Прийшли всі, кому небайдужа доля України: ті, хто вистояв майдан, і ті, хто підтримував дух воїнів.

Сергій Пушкаренко, учасник Народного віче, пройшов Майдан

- Я Майдан пройшов, і я запам'ятав на все життя оте число – 21 листопада. І я був в палатках і в Києві, їздив, сто раз був, і останній раз був в Києві, коли почали людей вбивати.

Олександр Галактіонов, учасник Народного віче

- Революція Гідності означає, по-перше, взаємодію всього суспільства, всіх його мешканців, всіх його громадян. Цей захід дозволяє нам об'єднатися, поспілкуватися, здружитися.

Для кожного учасника віче Революція Гідності – щось своє, особисте. Але всіх їх об'єднало одне – пам'ять про криваві сторінки історії нашої країни. 

Віче завершилося покладанням квітів до Меморіального знаку Героям Небесної Сотні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію