Зброя різних калібрів та цікаві інструктажі

Все це чекало на викладачів предмету «Захист Вітчизни» в інституті післядипломної освіти. Тут вчителям розповіли про те, як виховати у дітей патріотизм та як цікаво й доступно донести важливу інформацію.

Два дні у місті триватиме обласна теоретико-методологічна конференція «Військово-патріотичне виховання як пріоритет державної політики». На неї до Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з міст та районів області прибуло близько 60 гостей. Тут як вчителі, так і викладачі з позашкільних закладів.

Марина Єщенко, завідуюча відділом національно-патріотичного виховання ПОІППО

- Сьогодні стартувала обласна теоретико-методологічна конференція, тема якої «Військово-патріотичне виховання як пріоритет державної політики». Конференція буде діяти протягом двох днів, сьогодні ми працювали на базі власне інституту.

Розпочали конференцію з пленарного засідання. Тут обговорили ряд важливих питань: особливості оновлення навчальної програми з предмету «Захист Вітчизни», співпрацю закладів освіти з комісаріатами, патріотичне виховання в освітньому процесі та інші.

Сергій Сасник, вчитель предмету «Захист Вітчизни» (Шишацький район)

- Я тут другий тиждень на курсах вчителів «Захисту Вітчизни», й сьогодні у нас по плану – семінарське заняття. До речі, досить таки цікаво, особливо практична частина, виставка зброї. Досить цікава інформація була видана людиною, яка цю виставку представляє.

Окрім теоретичної інформації, під час конференції присутнім продемонстрували й реальні екземпляри зброї. Практичне заняття з облаштування блок-посту та перевірки транспортних засобів під час переміщення через пункти перевірки провів керівник військово-спортивного центру «Воїн». Також не залишила байдужими гостей виставка стрілецької збої.

Олег Вариш, керівник ВСЦ «Воїн»

- Нас попросили показати зразки зброї екскурсом від часів Другої світової війни до сучасних зразків. Були запитання практичного напрямку. Тобто, які калібри застосовуються під час яких бойових умов, яка перевага віддається, якому калібру, чому застосовують зброю інколи укорочених зразків, для чого потрібні вони.

Зброя, представлена на виставці-презентації, перебувала на озброєнні в Радянському Союзі. Зараз її можна зустріти і в Україні, і в Росії. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію