Синоптики прогнозують холодну погоду в Україні

У найближчу добу, 22 листопада, над територією України продовжить панувати холодна повітряна маса, повідомляє Укргідрометцентр.

Погоду більшості областей визначатиме поле підвищеного тиску, лише на сході та крайньому заході - атмосферні фронти. У східних областях уночі та вранці очікується сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, вдень - без істотних опадів. Температура вночі та вдень від 3° морозу до 2° тепла. На решті територій без опадів, лише в Закарпатті та Прикарпатті мокрий сніг і дощ, у північних областях уночі, вранці місцями невеликий сніг; температура вночі 0-5° морозу, вдень 1-6° тепла.

Вітер переважно північно-західний, 5-10 м/с.

У Києві вночі, вранці подекуди пройде невеликий мокрий сніг, удень без опадів. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-3° морозу, вдень 2-4° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 22 листопада найвищу температуру вдень було зафіксовано на позначці 13,2° тепла в 1926 році, найнижчу - вночі на позначці 15,7° морозу в 1921 році.

У четвер, 23 листопада, в східних, Сумській, Запорізькій, подекуди в Дніпропетровській областях пройде невеликий сніг, удень на сході місцями помірний сніг, у західних областях невеликий мокрий сніг і дощ; на решті територій без опадів.

Вітер північно-західний із переходом на заході в південно-західний, 5-10 м/с. Температура в східній частині протягом доби 1-7° морозу; на решті територій уночі 2-8° морозу, на заході та крайньому півдні місцями 0-4° тепла, вдень 0-6° тепла, в Закарпатті та Прикарпатті до 10°.

У Києві без опадів. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 3-5° морозу, вдень 2-4° тепла.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію