У Полтаві копів з усієї України навчатимуть особистій безпеці іноземні фахівці

Протягом 4 тижнів навчальний курс з базової тактичної підготовки поліцейським викладатимуть досвідчені тренери з Польщі, Франції та Естонії, які майже рік працюють в Україні у складі Канадської поліцейської місії. У підсумку слухачі отримають відповідні сертифікати.

Поліцейські з усієї країни знову сіли за парти. 30 представників правоохоронних підрозділів упродовж 4 тижнів у Полтаві перейматимуть досвід своїх колег із Канадської поліцейської місії.

Стен Лукопольський, тренер, представник Канадської поліції

- Паралельно із реформами, які відбуваються в Україні, нашою головною метою є безпека поліцейських. Адже від цього залежить і безпека суспільства. Якщо поліцейські відчувають себе у безпеці, відповідно, і суспільство також.

Подібні навчання на базі тренінгових центрів вже відбулися у чотирьох містах нашої країни: Чернігові, Львові, Херсоні та Сєвєродонецьку.

Сергій Гаврик, начальник управління кадрового забезпечення поліції Полтавщини

- Завдання цих двох місій, щоб навчити певне коло осіб, тренерів з тактичної підготовки з особистої безпеки. І потім вже ці особи передаватимуть знання та досвід іншим працівникам поліції. І таким чином буде охоплена вся система поліції в Україні.

Курс включає практичну частину з тактики самозахисту, відпрацювання ситуацій різного рівня складності, а також іспити щодо кожного відпрацьованого блоку. Іноземні експерти зазначають: навчання вимагає від поліцейських не тільки відмінної фізичної і тактичної підготовки, але й внутрішньої вмотивованості.

Стен Лукопольський, тренер, представник Канадської поліції

- Зовсім не важко викладати в Україні, тому що одразу бачиш, що вони дуже замотивовані, зацікавлені. Вони дійсно хочуть вивчати щось нове, у них є блиск в очах, вони хочуть вчитися.

А поліцейські з інших міст України відзначають сприятливі умови, в яких проходить їхнє навчання.

Дмитро, учасник навчання (Кіровоградська обл.)

- Один із найкращих центрів в Україні, точно скажу, тому що скрізь був, різні бази бачив, і чесно скажу, рад, очікування виправдалися.

У підсумку 4-тижневого навчання кожен слухач отримає відповідний сертифікат. Після цього інструктори зможуть використати сучасну методику під час підготовки працівників різних поліцейських підрозділів у своїх областях.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію