На 18% у порівнянні з минулим роком на Полтавщині зменшилася кількість аварій з постраждалими

Серед причин ДТП залишаються перевищення швидкості, перехід проїжджої частини у невстановлених місцях тощо. Про це йшлося на засіданні, присвяченому Тижню безпеки дорожнього руху.

З 13 по 19 листопада в Україні тривав Тиждень безпеки дорожнього руху. Такі профілактичні заходи у нашій країні проводять не менше двох разів на рік, і вони мають свої результати.

Юрій Кривошеєв, начальник управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА

- По тій статистиці, що є, це дуже корисна подія, і завжди є динаміка по зменшенню тих транспортних проблем, які бувають.

Від початку року, кажуть в обласному управлінні з питань надзвичайних ситуацій, на Полтавщині кількість ДТП з постраждалими зменшилася на 18% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. 784 таких випадків проти 951-ого у 2016-ому. Серед причин, які провокують створення аварійних ситуацій на дорогах, – порушення водіями правил маневрування, недотримання безпечної дистанції, перевищення швидкості. Виявили порушення патрульні і під час Тижня безпеки руху. Із 522 зафіксованих подібних випадків 47 припадає на ліцензований транспорт.

Ігор Цигрик, т.в.о. начальника відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції

- 25 винесених постанов – це транспортні засоби, які були в неналежному технічному стані. Тобто, на сьогоднішній день велика увага приділяється контролю за пасажироперевізниками, розпочалася на сьогоднішній день профілактична кампанія Операція «Перевізник. Зима».

Комплекс профілактичних заходів підготували і в Міністерстві інфраструктури України. Відповідна концепція передбачає роботу за кількома напрямками: контроль за якістю водіння, підвищення штрафів у разі порушення правил, проведення ремонтів на автошляхах, а також об'єднання зусиль правоохоронців, рятувальників, Служби автомобільних доріг, представників влади в єдину систему.

Сергій Марчишинець, заступник начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА

- Особливістю цієї співпраці є, як було зазначено, формування єдиної бази даних, яка б давала можливість знаходити ті рішення в рамках відпрацьованої стратегії, які будуть покращувати якість у сфері безпеки руху і збереження життя. Це дає можливість, в першу чергу, притягувати та усувати тих водіїв і тих організаторів дорожнього руху, які неякісно виконують свої функції.

Іншим напрямком цієї роботи є визначення аварійних ділянок, які є в області, та встановлення відеокамер, під'єднаних до єдиного диспетчерського пункту. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію