Газеті «Полтавський вісник» виповнилося 115 років

Святкування у пісенному форматі – уже традиційне для команди газети, та й вітали працівників газети, друзів та читачів пісенні колективи. А насамкінець на присутніх у залі чекав ще один пісенний сюрприз.

З моменту виходу першого номеру газети «Полтавський вісник» пройшло вже 115 років. За цей час вона неодноразово змінювалася: її обсяг з 8 сторінок зріс до 24-х, поліпшилася поліграфічна якість, а газета стала повноколірною. 

Людмила Пилипенко читає «Полтавський вісник» не один рік і пам'ятає, якою вона була раніше.  

Людмила Пилипенко, читачка газети

- Давно читаю, оскільки я пам'ятаю її ще в іншому форматі – маленькому, а потім – в більшому й більшому. Мені вона дуже цікава. Юридичні, консультаційні, дні народження, пам'яті людей. Потім про життя і творчість людей – вже на передостанній сторінці.

Газета – різнопланова, і знайомить читача з усіма сферами життя міста.

Лариса Семеняга, головний редактор газети «Полтавський вісник»

- Газета міська, газета, яка розповідає жителям про ті події, які проходять в нашому місті. Дуже відверто, дуже чесно: комусь подобається, а комусь – ні. Але все-таки, мабуть, успіх в тих людях, які і творять це прекрасне видання «Полтавський вісник».

Лариса Семеняга говорить: команда «Полтавського вісника» різна за віком, але їх об'єднує любов до роботи.

Свої «дні народження» газета святкує у пісенному форматі, і це не випадково.

Лариса Семеняга, головний редактор газети «Полтавський вісник»

- Слово – само по собі – сила, а коли воно покладено на мелодію, на музику, то воно взагалі має таку силу, яка дає можливість людині підняти не тільки настрій, а й самому піднятися – після якихсь проблем, після якихсь негараздів. Взагалі пісня є тим посилом добра і сили, як тільки можна.

На святковий концерт зібралися усі, кому не байдужа доля газети: працівники, друзі і читачі. 

Марія Бойко, гість концерту, Заслужений діяч мистецтв України

- Але телебачення – це ж не газета. Газета – це цілком інакша ситуація. Це дуже цікаво, і мені, я вважаю, дістаються самі вершечки, адже я пишу культуру, я пишу статті, які висвітлюють зустрічі з цікавими особистостями.

Присутніх вітали творчі об'єднання та пісенні колективи. А подарунком для присутніх гостей став виступ журналістів «Полтавського вісника» та депутатів міської ради.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію