В Україні покращилися споживчі настрої

Показник індексу очікуваної динаміки безробіття опустився на 2,6 пункту до 128,3. Індекс інфляційних очікувань збільшився на 0,6 пункту - до 185,8. 

Споживчі настрої українців у жовтні 2017 року зросли на 3,6 пункту в порівнянні з вереснем - до 62,6, за рахунок підвищення оцінки поточного матеріального становища, а також очікуваних змін особистого матеріального становища. Про це повідомляється в дослідженні, опублікованому на сайті GfK Ukraine.

"Позитивні зміни в споживчих настроях українців є наслідком зростання пенсій у жовтні поточного року, а також очікувань запланованого збільшення: стипендій в листопаді і мінімального розміру заробітної плати на початку наступного року", - відзначили аналітики GfK Ukraine. Згідно з дослідженням, індекс поточного становища становить 60, що на 5 пунктів вище, ніж у вересні цього року. Так, індекс поточного особистого матеріального становища піднявся на 3,6 пункту - до 52,4, а індекс доцільності великих покупок - на 6,4 пункту, до позначки 67,6. Індекс очікуваних змін особистого матеріального становища збільшився на 4,7 пункту порівняно з минулим місяцем і становить 59,4. 

Повідомляється також, що очікування українців щодо рівня безробіття в жовтні покращилися. Так, показник індексу очікуваної динаміки безробіття опустився на 2,6 пункту - до 128,3. Індекс інфляційних очікувань збільшився на 0,6 пункту - до 185,8. Згідно з дослідженням, у жовтні незначно змінилися очікування українців щодо курсу гривні протягом найближчих 3 місяців. Так, індекс девальваційних очікувань зменшився на 0,4 пункту - до 156,6.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію