Полтавську малечу навчали чемпіонських прийомів

У спорткомплексі обласного управління поліції для них влаштували майстер-клас члени української збірної з греко-римської боротьби Жан Беленюк та Дмитро Пишков. Спортсмени провели відкрите тренування для борців-початківців.

Поради чемпіонів для дітей. Заслужений майстер спорту України, призер Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Жан Беленюк та майстер спорту міжнародного класу Дмитро Пишков проводять відкритий майстер-клас для малечі.

Жан Беленюк, призер Олімпійських ігор 2016 року

- Прищеплюємо любов до греко-римської боротьби, розвиваємо греко-римську боротьбу у Полтавській області. Наше завдання, щоб усі діти були залучені до того чи іншого виду спорту. Краще, звичайно, у греко-римську боротьбу, щоб вона розвивалася, процвітала, і ті традиції, які вже закладені з дуже давніх часів, щоб вони розвивалися, і було більше олімпійських чемпіонів, чемпіонів світу та Європи.

Поспілкуватися із відомими українськими борцями греко-римського стилю до спортивного комплексу ГУ НП в Полтавській області запросили усіх охочих.

Ірина Карюк, начальник відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини

- Дехто вже ходить на секції спортивні, дехто просто думає про це. І, звичайно, коли буде такий відкритий майстер-клас, буде можливість побувати на відкритому виді занять, де можна просто долучитися, потренуватися із такими видатними людьми, перейняти від них позитивний досвід у спорті, я думаю, це буде корисно для дітей.

Після офіційного привітання учасників майстер-класу під керівництвом Жана Беленюка та Дмитра Пишкова діти роблять вправи для розминки. Далі переходять до розігріву на килимі, а черговий прийом від чемпіонів діти зустрічають оплесками.

Завершилася зустріч зі спортсменами спільним фотографуванням та автограф-сесією.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію