На День Святого Миколая в Решетилівці зіграють перший матч на новому футбольному полі

Біля аграрного ліцею розпочалося будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям. Кошти на його встановлення виділили з обласного та державного бюджетів. Як триває будівництво, перевірив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

У серпні цього року Решетилівський професійний аграрний ліцей за кошти обласного бюджету отримав новий спортивний комплекс. Нині більше 300 його учнів мають змогу займатися фізкультурою у сучасних умовах.

Ніла Спільна, директор Решетилівського професійного аграрного ліцею

- Наші учні дуже полюбляють спорт. Займають гарні місця на обласних змаганнях серед навчальних закладів нашого напрямку і нашого профілю. Стрітворкаут зародився з нашими учнями. Розвивають його, долучають до цього виду спорту інших учнів, і ми з цього дуже раді.

Як продовження цього, нині поблизу спорткомплексу розпочинається будівництво нового майданчика зі штучним покриттям.

Тимофій Голбан, директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА

- Буде збудоване нове поле європейського стандарту 25х45 метрів зі штучним покриттям. Буде збудовано трибуни на 180 місць та окремі місця для перевдягання команд, для розміщення запасних гравців команд.

Проект майбутнього футбольного поля цього дня демонструють голові обласної ради Олександрові Біленькому. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Загальна вартість цього проекту буде приблизно 2,8 млн гривень. І половина коштів буде з обласного бюджету, і частину коштів вдалося віднайти в державному бюджеті. Тобто, місцевого бюджету тут не буде взагалі.

У Решетилівському районі це буде вже шостий такий майданчик. Загалом, відповідно до обласної програми, цього року на Полтавщині виділили кошти на встановлення 20 подібних об'єктів для занять футболом.

Олександр Буцький, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА

- Стосовно обласної програми ми як люди, які відповідають за розвиток фізичної культури і спорту на Полтавщині, визначаємо ці місця, ми бачимо пріоритети, де потреба є, де населення є, де є діти, які займаються спортом, а погоджує комісія обласної ради фізичної культури і спорту профільна, і сесія.

Що ж до майданчика в аграрному ліцеї, його будівництво планують завершити вже за місяць.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію