Екіпіровка, гумовий кийок та поліцейське авто – як стати копом у 8 років

Полтавські полісмени провели екскурсії відділенням №1. Кімната слідчих дій, поліцейський автопарк, тир – на цих локаціях школярі знайомились з роботою правоохоронців.

Сашко стоїть, як справжній полісмен. На ньому екіпіровка: шолом із захисним склом, бронежилет від тілесних ушкоджень, накладки на лікті та на коліна, а в руках – спецзасіб – гумовий кийок. 

- Маленький поліцейський, який готовий захищати всіх вас від протиправних дій.

Стати полісменом хоча б на кілька хвилин. Тут можна одягти спецформу, потримати зброю, навіть сісти за кермо поліцейського автомобіля. Далі в екскурсійній програмі – тир. Тут зазвичай тренуються поліцейські, вдосконалюють навики володіння зброєю. На спеціальних підставках – пістолет Марголіна – для спортивної стрільби; пістолет Макарова, який використовують правоохоронці; поруч – відомий автомат Калашникова, або АК.

Олександр Грек, начальник чергової частини відділення №1

- 2-3 рази на місяць ми проводимо стрільби для співробітників. Вони тренуються постійно. Це щоб не втрачати навички. Але, я сподіваюсь, ці навички не знадобляться в службовій діяльності.

Відкривають свої двері правоохоронці доволі часто. Говорять, це для того, щоб діти не боялися звертатися до поліції. А також не скоювали правопорушень. 

Світлана Бошко, інспектор відділення поліції №1

- Дітям в довільній ігровій формі було запропоновано ознайомитися зі спецзасобами, діти приміряли бронежилети, шоломи. Дітей провели до кімнати проведення слідчих дій. Діти змогли уявити себе як поліцейськими, так і злочинцями.

У поліцейському відділенні №1 працює близько 100 людей. Загалом у Полтавській області налічується 11 відділів та 21 відділення. В них трудяться майже три з половиною тисячі атестованих правоохоронців. Серед них – працівники слідства, чергової частини, оперативні працівники, дільничні офіцери поліції. 

Сергій Махно, начальник відділення поліції №1

- Працівники поліції оперативно реагують на всі повідомлення громадян, чітко аналізують їх з представниками інших правоохоронних органів, кваліфікують ці дії, а в подальшому вже визначають, як діяти в тій чи іншій ситуації. Якщо це тяжкий або особливо тяжкий злочин, вони беруться на особливий контроль, розслідуються негайно.

Зазначимо, за лише за добу, з 19 на 20 листопада, в Полтавській області зареєстровано 52 повідомлення про злочинні посягання. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію