«Треба знати!»: полтавців безкоштовно навчитимуть поводитися при конфлікті інтересів

Джерело: Полтавська ОДА

Національне агентство з питань запобігання корупції  (НАЗК) проводить у Полтаві другу щорічну інформаційну кампанію з метою роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів «Конфлікт інтересів: треба знати!». 

Початок навчального курсу – 9 грудня.

Онлайн-курс створили спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус».

Курс допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень, передає Полтавська ОДА.

Особливість такого навчання – його орієнтування на більшість суб’єктів Закону України «Про запобігання корупції» (Президент України, Голова Верховної Ради України, Прем’єр-міністр України, міністри, народні депутати, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, військові посадові особи, посадові особи юридичних осіб публічного права та ін.), потенційних викривачів (осіб, які можуть повідомити про можливі факти порушень Закону), а також має практичну спрямованість.

Для участі необхідно зареєструватися на www.prometheus.org.ua, знайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» (постійна адреса https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about або goo.gl/1MfYnT) та зареєструватися на вказаний курс.

Зазначають, що курс повністю безкоштовний. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію