Аби вшанували колегу, який героїчно загинув у ДТП, полтавські полісмени та прокурори провели матч з міні-футболу

Джерело: Прокуратура Полтавської області

Традиційно працівники органів прокуратури Полтавщини турніром з міні-футболу вшанували пам'ять колеги – слідчого Максима Ковтуненка, який у 2010 році загинув у ДТП, ціною власного життя врятувавши людину. 

Гра відбулася у суботу, 18 листопада, в приміщенні спорткомплексу Головного управління Національної поліції в області.

Змагалися між собою 6 команд: слідчого управління прокуратури, друзів Максима Ковтуненка, працівників апарату прокуратури області, Кременчуцьких та Полтавських місцевих прокуратур та збірна команда місцевих прокуратур (Кобеляцької, Лубенської, Миргородської), передає прокуратура Полтавської області.

Після запеклої боротьби право грати за ІІІ призове місце вибороли команди Полтавської місцевої прокуратури та збірна команда. Остання з рахунком 7:4 перемогла полтавців. 

У фіналі змагалися команди працівників апарату прокуратури та друзів. Перший тайм виграли прокурори, другий – з рахунком 5:4 завершився на користь друзів. Вирішальний гол за 30 секунд до кінця матчу забив Євген Супруненко, який за підсумками гри став кращим гравцем турніру.

Символічний приз йому вручила дружина загиблого слідчого Лариса Ковтуненко. А капітан команди друзів Микола Звягольський отримав від заступника прокурора області Олександра Савенка переможний кубок.                                    

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію