Додатково 2 млрд грн – для аграріїв

Уряд Володимира Гройсмана обіцяє розглянути прохання аграріїв і пошукати для них додатково 2 млрд грн у бюджеті на 2018 рік. Про це в коментарі ресурсу AgroPolit.com розповіло керівництво КМУ. Нагадаємо, у неділю своє професійне свято відзначатимуть працівники сільського господарства. Та вже сьогодні причетні до нього отримували вітання у театрі імені Гоголя.

Сільське господарство вкотре підтвердило звання провідної галузі в Україні. Саме від аграріїв залежить добробут та багатство Полтавщини. 

Ірина Коваленко, організатор концертної програми

- Я працювала дуже багато років у сільському господарстві. І я добре знаю, що для людей, які сидять у залі, дуже важливо слово «стабільність». Я бажаю сьогоднішнім всім гостям, щоб у них була стабільність, щоб у них було процвітання, ясний шлях без затруднень, і високих урожаїв.

Цього року підприємці та працівники пишаються тим, що, незважаючи на ряд проблем, які стояли перед ними, зуміли показати високі результати.

Сергій Фролов, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА

- Незважаючи на всі труднощі, які виникають і в цьому році, але вони (аграрії) з надією дивляться вперед. Вже зараз думають, як треба сіяти на наступний рік. Ну що ж, в цьому році були певні випробування, будемо сподіватися, що на той рік Господь нам допоможе. Щоб ми мали більший і кращий урожай. Я хочу всім подякувати аграріям, побажати їм здоров'я, добра і гарних врожаїв.

Великий обсяг експорту, нова техніка та, звісно, молоді спеціалісти, які працюють у тандемі з досвідченими робітниками, приносять свої результати. Лише полтавське зерно експортують у 90 країн світу. Так, за даними Міністерства сільського господарства США, Україна стала так званим «срібним призером» по експортуванню зернових у світі. Не відстає в Полтаві і тваринництво, майже на 60% зріс експорт м'яса та на 30% – обсяг експортованих молокопродуктів.

Галина Тесленко, очільниця ГО «Обласна рада української аграрної конфедерації»

- Важливо ще раз подякувати тим людям, які працюють на полях, на фермах, керівникам, нашому департаменту агропромислового виробництва. Бо зараз в нашій державі за рахунок розвитку АПК це головна галузь. Тому свято дуже важливе.

Привітали аграріїв зі святом, що проходило у стінах театру імені Гоголя, і представники влади. Серед гостей – заступник голови ОДА Роман Товстий та депутат Полтавської обласної ради Володимир Куцовол. Кращих аграріїв відзначили подяками Прем’єр-міністра України та обласної державної адміністрації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію