Скільки і кому міська рада виділить кошти із бюджету

Джерело: Ковель - офіційний сайт міста

16 листопада міський голова Олександр Мамай провів чергове засідання виконавчого комітету, під час якого розглянули та затвердили ряд рішень.

Зокрема, на виконання програми соціального забезпечення «Турбота»  затвердили рішення «Про виділення коштів».

Відповідно до нього, 469 тисяч гривень спрямували на виплати матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями, передає Полтавська міськрада.

Також одноразова матеріальна допомога передбачена полтавцям у таких випадках:

1. 32 учасникам бойових дій та інвалідам війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО (за зверненнями) по 1 тисячі гривень кожен;

2. працівникам Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського, відповідно до списку, наданого керівництвом закладу, по 600 гривень кожному, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Загальна сума видатків складає 1 тисяча 200 гривень.

На загальну суму 10 тисяч гривень матеріальну допомогу спрямують п'ятьом родинам, в яких померли учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорії по 2 тисячі гривень кожній родині.

На загальну суму 20 тисяч гривень перерахують кошти для надання матеріальної допомоги на лікування дітей з онкологічною патологією та захворюваннями, що потребують постійного вартісного медикаментозного лікування.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію