Сьогодні у місті з'явилося ще два новенькі дитячі майданчики: по вулиці Миру, 6 та на Калініна, 32

Встановили їх на кошти меценатів – депутата міської ради та Октябрської районної ради відповідно. Офіційне відкриття відвідав і міський голова.

Один із новеньких дитячих майдачиків встановили біля зупинки «Богдана Хмельницького» – за фінансової підтримки депутата міської ради, підприємця Олексія Ландаря, зазначив на відкритті майданчика голова Ленінської райради Едуард Рева. Раніше тут малеча грала в футбол – серед руїн попереднього майданчика.

Спорудили цей дитячий майданчик в рамках програми «Місто без околиць». В найближчий місяць в різних мікрорайонах Полтави з'явиться ще близько 5-6 таких ігрових територій, а до кінця року на Леваді та Браїлках побудують ще й дві ковзанки, зазначає міський голова Андрій Матковський. Каже, міськвиконком спорудження дитячих майданчиків не фінансує – для цього залучають спонсорські кошти.

Другий новенький дитячий майданчик міський голова відкривав в Октябрському районі – його спорудження фінансував депутат райради, підприємець Олег Білоножко. Тут, крім урочистої частини, перерізання стрічки та солодощів, на малечу чекали клоуни, конкурси і змагання з настільного тенісу.

Стрічка новин