У Полтаві розшукали дітей-«зачеперів», котрі каталися містом у грозу зовні тролейбуса

Джерело: ГУ НП в Полтавській області

Останнім часом у Полтаві почастішали випадки так званого «зачепінгу», а саме пересування особами на транспорті у місцях та способами, не пристосованими для цього.

Працівники відділу ювенальної превенції Полтавщини розшукали дітей, котрі у Полтаві займалися зачепінгом.

«Свідками того, як декілька дітей трималися руками за східці та пересувалися таким чином зовні тролейбуса, стали мешканці Полтави. На жаль, ніхто з дорослих не здогадався повідомити про подію до поліції. Тому поліцейські приклали максимум зусиль, аби розшукати таких дітей,» – розповіла начальниця відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини Ірина Карюк.

Ними виявилися троє учнів однієї із шкіл міста віком 12-14 років, передає ГУ НП в Полтавській області. 

Начальниця з кожним учасником таких «розваг» та з їх батьками провела профілактичні бесіди та розповіла про небезпеку, яка може загрожувати так званим «зачеперам».

Працівники відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини наразі  вживають заходи щодо перешкоджання заняття екстремальними розвагами підлітками та на постійній основі проводять профілактичні бесіди з молоддю.

«Закликаємо педагогів та, найперше, батьків, не залишатися осторонь цієї проблеми. Пояснюйте дітям, що подібні дії можуть призвести до трагічних наслідків. Ми, в свою чергу, будемо відслідковувати таких правопорушників не тільки на вулицях, але й через соціальні мережі,» - наголосила  Ірина Карюк.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію