У міському будинку культури відбулася виставка навчальних закладів «Освіта»

Вона традиційно мала на меті допомогти майбутнім студентам визначитися із майбутнім місцем навчання

Майбутні студенти – на порозі дорослого життя. І перше, про що їм слід подбати, – про вибір майбутньої професії. Допомогти їм у цій нелегкій справі вирішив Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Цього дня у виставковій залі Міського будинку культури пройшла виставка «Освіта». На ній себе представили 30 навчальних закладів міста.

Світлана Тарашевська, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

- На цій виставці представлені всі вищі навчальні заклади, які знаходяться у місті Полтава: від професійно-технічного училища і до університету. Сьогодні вони роблять презентацію свого навчального закладу, де кожен майбутній випускник, кожен майбутній абітурієнт може підійти та ознайомитися з переліком спеціальностей.

Коледжі та училища, університети та академії. Усі вони на виставці показали себе у найкращому вигляді. Розповідали про спеціальності та професії, показували практичний матеріал та хизувалися випускниками. 

Майбутні абітурієнти мали змогу не лише дізнатися про правила набору від викладачів, а й поспілкуватися зі студентами.

Владислав Бризов, представляє свій навчальний заклад

- Це масштабний навчальний заклад, в якому, як кажуть розумними словами, випускаються висококваліфіковані майбутні працівники, які затребувані на ринку праці. А насправді, у нас просто дуже класне студентське життя.

Абітурієнтам безкоштовно роздали довідник «Освіта». У ньому зібрані усі навчальні заклади міста, а також їх адреси, номери телефонів та умови вступу. Довідник виготовили за кошти з міського бюджету.

Ілона Філоненко, представляє свій навчальний заклад

- Ми тут представляємо наше фармвідділення. Ми робимо різні присипки, мазі, краплі. Це дуже цікава професія. Адже всі повинні знати, чим вони лікуються, від чого, який лікарський препарат від якої хвороби.

Анатолій Леонідов, представляє свій навчальний заклад

- Вони (гості) можуть побачити стіл, де запропонована продукція, яка була вироблена нашими студентами. Це м'ясна та молочна продукція.

Олена Кульбашник, представляє свій навчальний заклад

- До кожного учня майстри і вчителі, вони підходять творчо. Вони хочуть зацікавити навчанням, щоб учні вчилися.

Загалом, кажуть організатори, виставку відвідало більше чотирьох тисяч полтавців.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію