Полтавська митниця святкує 25-річчя

За роки свого існування цей територіальний орган ДФС пройшов кілька етапів реорганізації та реформування. Наразі полтавська митниця в середньому за місяць поповнює державний бюджет на 267 млн гривень, а загальний обсяг оформлених митних декларації у цьому році склав близько 30 тисяч.

У листопаді 92-ого року митниці були створені у всіх регіонах нашої країни. Зокрема на Полтавщини. Відтоді митна структура розпочала довгий шлях свого становлення.

Валерій Остапчук, в.о.начальника Полтавської митниці

- У 1997 році Державний митний комітет України було перетворено на Державну митну службу України. Трохи пізніше було запроваджено регіональні митниці. І Полтавська миниця була однією з регіональних митниць. І до цього регіону, окрім Полтавської, входили ще Кіровоградська і Черкаська митниці.

У 2010 році Полтавська митниця стає підпорядкованою Державній митній службі. На сьогодні вона разом з митними постами «Лтава» та «Кременчук» є територіальним органом Державної фіскальної служби України. На брифінгу Валерій Остапчук також підбив підсумки роботи Полтавської митниці за 10 місяців поточного року. Протягом 2017-ого її працівниками оформлено близько 30 тисяч митних декларацій, серед них – 16 тисяч експортних та 14 – імпортних.

Валерій Остапчук, в.о.начальника Полтавської митниці

- Загальний обсяг експортно-імпортних операцій в зоні діяльності митниці склав 1 млрд 183 з половиною млн доларів США, що на 14,5% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. При цьому збільшення експортних операцій відбулося на 25%, а по імпортним операціям відбувається зменшення на піввідсотка.

За 10 місяців поточного року Полтавською митницею ДФС перераховано до Держбюджету України митних платежів на суму 2 млрд 659 млн гривень. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію