«Допомогти так легко»

Під таким гаслом щороку проходить благодійний студентський бал. Вже водинадцяте студенти танцювали задля допомоги іншим. Цього року напередодні Дня студента на благодійний бал завітало більше шестисот гостей.

Студенти полтавських вишів усіх рівнів акредитації зібралися у дискотечно-виставковому залі Міського будинку культури на щорічний благодійний бал. Цього року вже водинадцяте полтавці танцювали заради шляхетної мети – надання допомоги тим, хто її потребує.

Катерина Наздрочова, учасниця благодійного балу

- Сьогодні – одинадцятий благодійний бал, присвячений тому, що ми збираємо кошти для діток, які хворіють. Все студентство скликається до цього, всі виші, всі вищі навчальні заклади для того, щоб допомогти дітям.

Традиційно захід проходив під патронатом міського голови Олександра Мамая. Присутня заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Тарашевська говорить: благодійність – найбільша із людських чеснот, і особливо приємно, коли до цього долучається молодь.

Світлана Тарашевська, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів 

- Сьогодні приємно те, що студенти не пішли святкувати своє свято зі своїми однолітками, а прийшли сюди, на студентський бал, щоб допомогти благодійно онкохворому хлопчику Єгору.

Цього року до збору коштів долучилося понад 600 осіб, кожен з них зробив благодійний внесок у розмірі 40 гривень. Окрім цього, до скриньок теж можна було жертвувати гроші.

Діана Яворська, учасниця благодійного балу

- Насправді, бал започаткувався ще дуже давно. Одною метою його була «рівний-рівному». Тобто, студенти збирають кошти студентам. Оскільки бал благодійний, то ми збираємо завжди студентам, які цього найбільше потребують. В цьому році ми трішки змінили концепцію і вирішили збирати маленькому хлопчику, який теж потребує коштів. Йому збирає вся Полтава, і ми вирішили також долучитися до цього дійства.

Цього року кошти, зібрані під час балу, передадуть на лікування чотирирічного Єгора Басараба. У хлопчика – медуллобластома – злоякісна пухлина головного мозку. Загалом під час одинадцятого благодійного балу «Допомогти так легко» зібрали 24 487 гривень.

Світлана Тарашевська, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

- За десять років наші студенти зібрали більше ніж 200 тисяч для потреб діток, які хворіють на онкологічні захворювання. Я вважаю, що ці вчинки заслуговують уваги, що ці вчинки благородні. І хочеться напередодні Дня студента побажати, щоб їхні студентські роки були веселими, були щасливими і щоб їхнє майбуття було прекрасним.

Окрім того, що студенти долучилися до допомоги хлопчику, у них була і можливість гарно відпочити. Дівчата – у вишуканих сукнях, хлопці – у фраках, мелодії вальсу – у виконанні камерного оркестру, майстер-класи та ще багато цікавого.

Ярослав Передерій, учасник благодійного балу

- Я відвідую цей бал вже не вперше, вже протягом чотирьох років. На цьому балі я щороку знаходжу багато друзів. Щороку нові враження. Помітне креативне мислення організаторів, тут щороку дуже цікаво.

Цього року бал пройшов у чорно-білих тонах, його темою стала гра у шахи. А найактивніші студенти отримали подяки від міського голови та грамоти Студентської ради міста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію