9 підпільних гральних закладів ліквідували у Кременчуці

Їхню протиправну діяльність припинили правоохоронці. Із приміщень, де надавалися послуги грального бізнесу, поліцейські вилучили обладнання, гроші та інші речові докази.

Дев'ять закладів міста Кременчука порушували Закон «Про заборону грального бізнесу в Україні». У них правоохоронці провели обшуки.

Віталій Ботвина, начальник Кременчуцького відділу поліції ГУ НП в Полтавській області

- В результаті обшуків було вилучено гральне обладнання, і дане обладнання буде направлене на експертне дослідження для встановлення подальших елементів, характерних для заняття даним видом протиправної діяльності.

Загалом поліція вилучила понад 60 гральних апаратів, сервери, картки гравців та учасників розіграшів, чорнові записи та грошові кошти, отримані від присутніх в холах гравців. Обшуки, кажуть правоохоронці, – це одна із слідчих дій, які проводяться поліцейськими для здобуття необхідних доказів.

Віталій Ботвина, начальник Кременчуцького відділу поліції ГУ НП в Полтавській області

- Ця робота, я вас запевняю, буде продовжена в нашому регіоні. Усі відділення проведуть аналогічні заходи і будуть проводити їх на постійній основі.

Громадянам про факти функціонування незаконних гральних закладів правоохоронці рекомендують повідомляти в Управління захисту економіки Полтавщини, до територіальних органів поліції або на лінію «102».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію