Полтавка позмагається за титул кращої Фіт-моделі у Європі

Марина Полапа на Чемпіонаті Європи з модельного фітнесу, який пройде в Ризі, буде єдиною представницею України у цій категорії. До престижних змагань спортсменку готував Заслужений тренер України Лернік Матосян.

Спершу – розминка на орбітреку, потім – вправи на інших тренажерах.

- У цій вправі задіюються найголовніші жіночі м'язи – це сідниці і задня поверхня стегна. Найпроблемніші зони, і вони ж – найкрасивіші.

Полтавка Марина Полапа зосереджено готується до найвідповідальніших донині змагань у своєму житті – Чемпіонату Європи з модельного фітнесу. Спортсменка виступатиме у категорії «фітнес-модель».

Лернік Матосян, Заслужений тренер України

- В позаминулому році ми виграли Чемпіонат України. У цьому році ми виграли другий раз Чемпіонат України. І, звичайно, нам дали право виступити на Чемпіонаті Європи. Марина – єдина учасниця з України, яка буде представляти нашу країну на Чемпіонаті Європи.

Вже цієї неділі Марина має вийти на сцену європейської першості, яка цього року пройде у латвійській Ризі. Чемпіонат передбачає два виходи кожної конкурсантки: один – у купальнику, інший – у вечірній сукні. 

Марина Полапа, чемпіонка України з модельного фітнесу 2017 року

- Перед спортсменкою стоїть завдання максимально вигідно показати частини свого тіла. Красиво пройтися, показати свою впевненість, показати жіночність.

Над тим, аби тіло мало якнайкращий вигляд, було підтягнутим та спортивним, Марина годинами працює у тренажерному залі. А перед самими змаганнями, жартує, можна сказати, що тут живе. Чинна чемпіонка України з модельного фітнесу завжди звикла розраховувати лише на свої сили, тож підготовкою не нехтує. Каже: українки зазвичай складають велику конкуренцію спортсменкам з інших країн у будь-якій з номінацій бодібілдингу.

Марина Полапа, чемпіонка України з модельного фітнесу 2017 року

- У нас дуже багато чемпіонок. От в цьому році дівчата просто розривають міжнародні змагання.

Найвищу планку для себе на європейському чемпіонаті ставить і Марина Полапа.

- Наша мета – перемогти. Але перемогти не тільки у зростовій категорії, але й отримати титул абсолютної чемпіонки Європи.

- Наша мета – однозначно, перемогти!

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію