Польський науковець презентував у Полтаві книгу про управління фінансовими ризиками

Рафал Ренбілас створив видання, корисне і для фахівців-практиків, і для студентів, і для викладачів. Першими нову книгу побачили у Полтавській державній аграрній академії. Із цим навчальним закладом університет, у якому працює польський експерт, має давню дружбу. Остання виражається у спільних наукових дослідженнях викладачів, а також дії програми паралельних дипломів.

Ефективна співпраця, яка триває довгі роки. Так в аграрній академії говорять про партнерські зв'язки навчального закладу із польськими вишами, зокрема, університетом бізнесу у місті Домброва Гурніча. 

Рафал Ренбілас, уповноважений ректора по роботі зі східними регіонами (м.Домброва-Гурніча)

- Студенти із Полтави можуть приїздити до нашого університету і вчитися разом із польськими студентами, пізнати нашу культуру, пізнати нашу країну, але, перш за все, отримати польський і український диплом паралельно.

Цього дня представник польського навчального закладу Рафал Ренбілас – у Полтаві. В нашому місті він має почесну місію.

Олег Горб, проректор з міжнародних зв'язків ПДАА

- Він не тільки викладає в університеті і є уповноваженим ректора по роботі зі східними регіонами, але він є ще фахівцем-практиком в галузі управління фінансовими ризиками. І тому за його ініціативи одне з його видань було перекладено українською мовою і видано в місті Полтаві.

Презентують нове фінансове видання на засіданні «круглого столу» «Бізнес та менеджмент-освіта: українсько-польський досвід».

Леся Марталішвілі, начальник управління освіти Полтавського МВК

- Нам цікаво вивчати досвід наших колег, цікаво бувати за кордоном, цікаво розуміти, що можемо ми показати, як ми у себе можемо це впроваджувати, тому сьогодні учасниками «круглого столу» будуть і керівники закладів освіти нашого міста. І ми маємо надію на плідну співпрацю на багато років наперед.

Представлене науково-практичне видання покликане стати в нагоді студентам, науковцям, а також практикуючим спеціалістам. Автор книги не виключає її продовження. 

Рафал Ренбілас, уповноважений ректора по роботі зі східними регіонами (м.Домброва-Гурніча)

- Ця книжка про польські умови управління фінансовими ризиками. Але думаю, що наступна – це буде про Україну, про можливості управління ризиками через українські підприємства в умовах українського фінансового ринку.

А за великий внесок у розвиток польської та української наук вчена рада Полтавської державної аграрної академії вирішила присвоїти Рафалу Ренбіласу звання почесного професора академії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію