Кременчуцькі поліцейські «прикрили» 9 гральних закладів у місті

Джерело: ГУ НП в Полтавській області

Правоохоронці Кременчуцького відділу поліції та патрульні спільно з працівниками Управління захисту економіки в Полтавській області та місцевою прокуратурою припинили діяльність дев’яти гральних закладів, які діяли в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

Правоохоронці вилучили понад 60 гральних апаратів, сервери, картки гравців та учасників розіграшів, чорнові записи та грошові кошти, отримані від присутніх в холах гравців, передає ГУ НП в Полтавській області. 

«Дозвільних документів на діяльність гральних холів представники закладів поліцейським не надали. Вилучене комп’ютерне обладнання слідчі направили на експертне дослідження,» - повідомив керівник поліції Кременчука Віталій Ботвина.

Про факти функціонування незаконних гральних закладів правоохоронці рекомендують повідомляти Управління захисту економіки Полтавщини (вул. Соборності,38 (0532)56-15-90), до територіальних органів поліції або на лінію «102», або на електронну адресу поліції Кременчука - zvern35@pl.npu.gov.ua. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію