Cтоп-ями! - аварійну ділянку дороги між Машівкою та Нехворощею розпочнуть капітально ремонтувати наступного року

Джерело: Полтавська ОДА

Дороги Т-1734 та Т-1735, зокрема аварійна ділянка між Машівкою та Нехворощею, стануть першими об’єктами відновлення дорожнього господарства Полтавщини на наступний рік. 

Про це говорили керівники Полтавської ОДА Валерій Головко та Андрій Пісоцький під час робочої поїздки у Машівку та Нехворощу.

Концепцію реконструкції доріг місцевого значення обговорили керівники Полтавщини під час візиту до Машівського та Новосанжарського районів. Наступного року територіальні автошляхи передадуть від Служб автодоріг на баланс обласних адміністрацій. Тільки на Машівщині протяжність таких трас складає 210 км., передає Полтавська ОДА.

«Передача під обласний контроль покращить ситуацію з ремонтами місцевих дорігАдже хто, як не місцева громада, знає, що першочергово треба ремонтувати та як зберігати шляхи в нормальному стані,» - переконаний депутат Полтавської облради Іван Сидоренко.

Наступного року силами місцевих бюджетів, спільно з коштами від держави, на Полтавщині планують відремонтувати відразу кілька важливих автошляхів. Зокрема, закінчити реконструкцію ділянки траси М-22 від Полтави до Кременчука, оновити покриття шляху з Лохвиці до Гадяча.

Однією з пріоритетних ділянок, ремонт якої необхідно розпочати вже найближчим часом, є відрізок між Машівкою та Нехворощею. Адже тут пролягають важливі траси Т-1734 та Т-1735, а вказана ділянка перебуває в аварійному стані.

Також посадовці, спільно з головами ОТГ та сільрад Новосанжарського району, оглянули міст біля Нехворощі, що теж потребує ремонту.

«Проект реконструкції мосту замовимо вже цього року. А у 2018 розпочнемо його ремонт. Разом з тим, проведемо й реконструкцію найбільш зруйнованих доріг Новосанжарщини. На допомогу місцевим бюджетам прийде і дорожній фонд, що запрацює у 2018 році. Він наповнюватиметься коштами від акцизних зборів з пального, ввізного мита на транспортні засоби,» - говорить перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

У підсумку керівники Полтавської ОДА, спільно з головами Машівського та Новосанжарського районів, сільрад та ОТГ, обговорили деталі ремонту місцевих автошляхів на найближчі роки.

«Нам залишилось тільки вирішити технічні питання. Приступаємо до виготовлення технічної документації на першочергові об’єкти. Думаю, проекти будуть готові вже у квітні, а з травня розпочнемо безпосередньо ремонтні роботи,» - підсумував голова Полтавської ОДА Валерій Головко. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію