В аграрній академії говорили про глобальні цілі українців

У виші відбувся семінар, присвячений сталому місцевому розвитку. Дводенний тренінг спільно із академією влаштували представники проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Червоний, зелений, блакитний – різнокольорові куби презентують цілі сталого розвитку України до 2030 року. Усього їх сімнадцять. Сьогодні ці прагнення країни стають предметом обговорення студентів та викладачів Полтавської державної аграрної академії. У виші проходить семінар, який популяризує цілі сталого розвитку. 

Віталіна Старчик, координатор Полтавського ресурсного центру Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

- Взагалі це – створення сприятливого середовища для сталого соціально-економічного розвитку на сільських територіях, міських територіях, для громад взагалі шляхом їх залучення, об'єднання і реалізації їхніх планів.

Представники проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» допомагають у проведенні семінару. Аграрна академія з ними співпрацює, починаючи із 2011 року.

Віталіна Старчик, координатор Полтавського ресурсного центру Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

- Ми партнери, тому що те, що ми робимо реально, фізично необхідно передавати як знання, як практику, як гарний досвід для того, щоб учні, студенти, які в подальшому стануть керівниками, були обізнані про те, які є проблеми, і якими шляхами можна вирішити поточні проблеми.

Владислав – один із учасників навчання. Він – майбутній менеджер, і для себе серед усіх представлених цілей виокремив 4 найважливіші.

Владислав Призов, студент ПДАА

- Перша – це подолання бідності, тому що якщо люди будуть набагато якісніше жити, то в їхньому житті інші цілі будуть не такими помітними. Наприклад, навіть подолання голоду: не буде бідності – не буде голоду.

Плюс до цього – якісна освіта, гідна праця та мир. Невипадково саме серед студентської молоді Проект ЄС/ПРООН проводить подібні навчальні заходи.

Олександр Галич, декан факультету економіки та менеджменту ПДАА

- Студентам це цікаво, оскільки вони – молодь, вони – наше майбутнє, їм жити в тому майбутньому, і вони повинні розуміти, що від їхньої активної життєвої позиції залежить це майбутнє. Я не можу сказати, що якась із цих 17 цілей, вона є важливішою чи менш важливою. Вони можуть розглядатися тільки в комплексі.

Семінар розрахований на два дні. У перший учасників поінформували про основні цілі сталого розвитку, а на другий запланована поїздка у Горішні Плавні та Омельницьку ОТГ, аби познайомитися із їхньою проектною діяльністю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію