У Полтаві хочуть створити статистичну звітність у сфері паліативної допомоги

Джерело: YouTube

У Департаменті охорони здоров'я Полтавської ОДА експерти Українського центру суспільних даних, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» разом з представниками Департаменту, керівниками лікувально-профілактичних закладів міст та районів області, завідувачами відділів статистки обговорили особливості і перспективи проекту «Надійна статистична звітність у сфері паліативної допомоги».

Виконавчий директор Українського центру суспільних даних Андрій Горбаль та експерт центру Олексій Суховій розповідали про основні завдання проекту.

«Мета проекту – отримання максимально детальної інформації, яка потрібна для прийняття рішень щодо надання паліативної допомоги. Завдяки медичній реформі паліативна допомога буде надаватись державою безкоштовно. Тому необхідно врахувати як потребу, так і обсяг її надання,» - зазначив Андрій Горбаль.

До слова, на сьогодні окремої статистичної звітності з паліативної допомоги в Україні немає. Полтавська область стане пілотною, де спробують це запровадити. За даними держстату та медстату, в області один із найвищих показників потреби у паліативній допомозі – 22 000 осіб (дорослі і діти). У лікувальних закладах області в наявності 172 ліжка для надання такого виду допомоги, передає Полтавська ОДА.

Результатом проекту «Надійна статистична звітність у сфері паліативної допомоги» стане впровадження єдиної статистичної форми на рівні Міністерства охорони здоров’я,  яка щорічно дозволить збирати інформацію для надання паліативної допомоги в Україні. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію