Формування бюджету-2018: до 1 грудня голови РДА мають подати програми розвитку районів для включення у бюджет

Джерело: Факти - ICTV

Про розвиток в області донорства, охоплення громадян програмою «Доступні ліки», роботу антирейдерського аграрного штабу та формування обласного бюджету-2018 говорили 13 листопада на щотижневій апаратній нараді під головуванням Валерія Головка.

Першим питанням наради став розвиток донорства на Полтавщині. Зазначили, що за 10 місяців цього року до справи долучилися 11172 людей. За весь 2016 рік цифра склала 13542 чоловіки, передає Полтавська ОДА

До здачі крові та плазми в області щодня долучаються 89 чоловік. Частина з них отримує відшкодування в розмірі 16 грн за 100 мл крові. Всього на Полтавщині заготовили по 6,1 мл крові на одного мешканця. Всеукраїнський показник становить 5,6 мл.

3130 мешканців Полтавщини мають статус почесного донора України, здавши понад 40 разових доз крові чи 60 — плазми. Найактивніше кров здають у Лубенському (92,3%), Кременчуцькому районах (87,6%) та в Полтаві (76,5%). Найгірша ситуація, за даними Департаменту охорони здоров’я, у Диканському (6%), Карлівському (14,3%) та Семенівському (18,8%).

Говорили також про реалізацію програми «Доступні ліки». Тільки за минулий тиждень кількість виданих в рамках неї медпрепаратів збільшилася на 42%.

Зараз програмою «Доступні ліки» на Полтавщині охоплено 235 тисяч чоловік.

Йшлося на апаратній нараді й про роботу обласного антирейдерського штабу. Після подій напочатку листопада, коли певні особи намагалися змінити власників агрофірми «Оржицька», нині штаб працює у звичному режимі.

«6 листопада приватний нотаріус із Дніпропетровщини скасувала власне ж рішення про зміну керівництва агрофірми, тож ситуацію повернули в законне русло,» – розповіла в. о. начальника головного теруправління юстиції в області Дар’я Бриндак.

Станом на 9 листопада, до штабу особисто звернулися 20 громадян, ще 27 зателефонували на «гарячу» лінію. Ще 84 особи завітали до мобільних точок, котрі періодично працюють в районах.

Голова ОДА закликав керманичів районів слідкувати за ситуацією та оперативно реагувати на можливі випадки рейдерських атак.

Важливою темою засідання стало також прийдешнє формування бюджету Полтавської області на 2018 рік. Відтак, голова ОДА наголосив: до цього часу має отримати всі програми розвитку районів.

«Щоб досягти своєчасного фінансування, даю доручення головам всіх РДА до 1 грудня надати мені проекти всіх довгострокових программ. Всі ці документи будемо враховувати при ухваленні видаткової частини обласного бюджету.

У даному випадку, підкреслив очільник ОДА, благоустрій кожного району залежить від ініціативності його голови. Адже чим швидше представники РДА подадуть до облдержадміністрації програми розвитку, тим більше шансів матимуть на повне фінансування проектів,» - наголосив Валерій Головко.

Крім того, директор Департаменту економрозвитку Полтавської ОДА Інна Іщенко повідомила присутнім, що 22 листопада відбудеться розширена нарада, присвячена відкриттю та діяльності в районах Центрів надання адміністративних послуг. До участі в засіданні запросили представників всіх районів Полтавщини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію