Суд конфіскував нафтопродукти Курченка на 800 мільйонів

На Одещині на користь держави конфісковано нафтопродукти вартістю понад 800 млн грн у рамках розслідування "злочинної схеми Сергія Курченка".

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

"Завдяки спільно вжитим заходам прокуратури Одеської області, ГУ Нацполіції в області, Управління СБУ в області та ГУ ДФС в Одеській області у рамках розслідування кримінального провадження за рішенням суду застосовано спеціальну конфіскацію близько 100 тис тонн нафтопродуктів. Вказане паливо надійшло на територію України для реалізації злочинною організацією під керівництвом С. Курченка без сплати митних платежів. Загальна вартість конфіскованого за рішенням Київського районного суду м. Одеси палива складає понад 800 млн грн", - написала вона.

За словами Сарган, враховуючи, що під час розслідування судом надано дозвіл на реалізацію арештованого палива, вироком суду застосовано спецконфіскацію щодо всіх цих нафтопродуктів або коштів, отриманих від їх реалізації, у тому числі нарахованих на них відсотків.

Так, частина конфіскованого палива перебуває на нафтобазах.

Крім того, від реалізації частини нафтопродуктів до бюджету у вигляді податків вже сплачено понад 300 млн грн, на рахунках банківських установ перебуває більш ніж 100 млн грн, на які нараховано понад 13 млн грн відсотків тощо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію